Економічна ситуація в країні зараз переживає не найкращі часи, тим самим незаконні методи збагачення, такі як викрадення автомобілів, різко збільшуються. Раніше автомобілі викрадали з метою перебити номери, перефарбувати і продати або розібрати і продати по запчастинах, зараз же в тренді викрадення з метою викупу. У вас викрадають автомобіль і за якийсь час пропонують повернути його за кілька десятків тисяч доларів. Зазвичай це близько 50-60% вартості автомобіля. Це, звичайно, краще, ніж залишитися з порожніми руками, але приємного мало, погодьтеся. Найчастіше для таких цілей вибирають автомобілі, викрадення яких максимально простий і швидкий. Ось якраз автомобілям з наявністю безключового доступу викрадачі й віддають перевагу.

Напевно, ви вже чули про такий пристрій, як ретранслятор, у народі відомий як "Довга рука" або "Вудка". Принцип роботи простий: він збільшує дальність роботи вашого ключа з 1-2 метрів до кількох кілометрів. Таким чином, коли ви знаходитесь в 1-2 км від машини, поряд з вами може опинитися людина з пристроєм, що "ретранслює" сигнал вашого ключа напарнику, який знаходиться біля вашої машини. Автомобіль думає, що ви поруч і ввічливо відчиняєте двері і дозволяє запустити автомобіль. Все, більше нічого робити не потрібно, машина спокійно їде на місце прихованої стоянки... Займає цей процес не більше 10-20 секунд. Тому будьте обережні! Звертайте увагу на людей, які ходять біля вас і намагаються наблизитись максимально близько. Зазвичай це люди з невеликою сумкою/портфелем, де знаходиться ретранслятор. Намагайтеся не залишати автомобіль без нагляду. Особливо популярні такі методи викрадення на великих парковках біля торгових центрів, гіпермаркетів та супермаркетів. Будьте пильні!

Так само в допомогу вам може прийти чохол, що екранує. Це новий тип захисту, який повністю блокує передачі сигналу від ключа. Коли ключ у чохлі, ніхто не зможе його "ретранслювати", тим самим зведе на нуль шанси викрасти ваш автомобіль у такий спосіб.

Будьте обережні. Бережіть своє авто!

Екрануючий чохол від угону для автомобільного ключа (чохол Фарадея) Faraday Original

Спеціальний чохол Faraday Original (12.5 х 8.5 см) для захисту від сканування вашого ключа до автомобіля. Чохол не дозволяє "перехопити" сигнал від ключа. Якщо просто - чохол імітує повну відсутність ключа. При поході в людні громадські місця (маркети, торгові центри) захистіть своє авто від угону. Захисний чохол заблокує всі вихідні та скануючі сигнали для контакту з вашим ключем. Два зловмисники, один біля вас, другий біля вашого авто, за допомогою недорогого обладнання можуть викрасти ваш автомобіль протягом однієї хвилини. Не дайте їм цієї можливості.

Перевірено на ключах Toyota, Audi, BMW, Nissan, Mazda, Honda, Volkswagen, Land Rover, Lexus, Ford, Mercedes, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Skoda, Infiniti, Peugeot, Acura, Citroen, Chevrolet, Subaru.

Щоб зняти гроші з картки безконтактної оплати Pay Pass, шахраю достатньо придбати або виготовити самостійно спеціальний пристрій для зчитування і наблизитися з ним до жертви на відстань до 20 см. Вже навіть на такій відстані прилад вважає дані з карти. Чохол Faraday Original, що екранує, захистить ваші карти, автомобільні ключі та мобільні телефони, від доступу до них та зчитування інформації. Це важливо у людних місцях, таких як громадський транспорт, торгові центри, громадські місця.

Увага! Чохол Faraday Original має 2 кишені. Далека, найдовша кишеня має функцію, що екранує. Ближня кишеня не екранує сигналу! Це не є дефектом, такий дизайн та конструкція чохла.

Чохол Faraday Original, що екранує, блокує сигнали:

- Bluetooth;
- Wi-Fi;
- NFC;
- GSM;
- GPS;
- LTE.
- Інші.

Увага! Чохол не можна мочити та прати, щоб не змити захисне покриття на тканині. Також при тривалій експлуатації, якщо ключ великий і дуже туго входить, можна стерти захисне покриття і чохол працюватиме некоректно.

Для великих ключів та телефонів використовуйте модель Faraday XL (20 х 10 см).

Повний захист мобільного телефону від сканування та зчитування місця знаходження.

Розумний спосіб захистити ваш автомобіль
- просто покладіть автомобільний брелок у сумку по центру і надалі Ви будете захищені. Не турбуйтеся про те, що злодій збільшить сигнал на вашому пульті дистанційного керування і знову включить його, ефективно запобігаючи віддаленому доступу до безключового входу.

Розкіш, функціональність та стиль
- Високоякісна вуглецева фібра; мікроволокно та сигнальні блокуючі матеріали для захисту вашого автомобіля брелок.

Не тільки підходить для автомобілів
- цей великий розмір сумки використовує міцну тканину екранування сигналу, щоб перевірити більше 99% сигналу ключа автомобіля. Підходить для всіх мобільних телефонів.

Універсальний для мобільних телефонів
- якщо ви не хочете відповідати на телефонні дзвінки, Ви можете покласти телефон у срібну кишеню сумки та вимкнути його, а потім від'єднати телефон; ця посилка також може блокувати GPS-сигнал телефону, щоб запобігти відстеженню та захистити ваше приватне життя.