FOREST - це японська фірма, вузька спрямованість у виробництві блешень якої дозволила їй повністю зосередитися на виготовленні безпосередньо блешень для лову форелі і стати успішною і відомою, завдяки традиційній японській якості, увазі до дрібниць і свободі вибору забарвлення - модельний ряд даних приманок відрізняється різною будовою лепе , варіантом зі звичайним і голографічним покриттям, з однаковим і різним кольором внутрішнього і зовнішнього забарвлення блешень, традиційним для форелевих блешні оснащенням одинарним гачком безбородочним, що дозволяє менше травмувати спійману рибу.

Forest Miu - найзнаменитіша блешня компанії, за допомогою якої японським рибалкам-спортсменам вдалося виграти не один турнір з лову форелі. Прекрасні польотні та робочі характеристики, простота в управлінні та освоєнні роблять MIU воістину універсальною приманкою, що дозволяє ловити у стоячій воді та на річці з сильною течією - залежно від того, де стоїть риба, ви з легкістю можете проводити блешню, як у поверхневому шарі, так і біля самого дна, і чудово ловити окуня, голавля, язя, щуки та судака снастями лайт та ультралайт.

Forest Miu Kagerou Glow - це блешні, розроблені для лову в умовах зниженої видимості. Завдяки спеціально підібраним кольорам, які світяться в темряві, з'явилася можливість використовувати приманку в сутінках і в каламутній воді, де Miu Kagerou Glow істотно виділятиметься на загальному тлі і рибі не складе особливих труднощів здійснити точну атаку.

Forest Pal - класичні форелеві блешні, що показують відмінні результати не тільки при лові активної риби на швидких проводках, але і на повільній - по дну, продовжуючи залучати рибу. Форель часто вистачає на падінні (Pal створюють гарну бавовну при приводнінні) - тому аналогічні властивості блешні можна з успіхом використовувати при лові голавля, окуня, жереха.

Forest Crystal відрізняється вивіреною формою, продуманим дизайном, якістю матеріалу та кількома варіантами забарвлень для різних умов лову та видів риб. Серія Crystal має також декілька варіантів за розмірами і вагою, а форма пелюстки спроектована таким чином, щоб урізноманітнити поведінку приманки при проводці, залучити як своєю здатністю так і грою.

Forest Mebius призначені для донного лову - завдяки обтічній формі і збільшеній товщині металу вона рівно і далеко летить під час закидання і швидко занурюється після приводнення. Існує два типи блешні Mebius: Type 1 - має трохи меншу товщину та призначений для повільної проводки вздовж дна; Type 2 - при тих же габаритах має більшу вагу, що дозволяє швидше досягати придонних шарів та максимально довго утримувати там приманку. Дуже корисно буває здійснювати ступінчасту проводку, так як блешня продовжує грати і падіння, імітуючи знесиленого малька. У наших умовах, через свої малі габарити, ловить практично будь-яку рибу - від всюдисущого окуня, до бичка, що нишпорить по дну в пошуках корму.

Forest Rondo - по-своєму унікальна блешня, що обертається, завдяки особливій краплеподібної форми пелюстки і його вигину, який, поряд з формою, забезпечує дуже великий кут відхилення пелюстки від поздовжньої осі блешні. При невеликій масі блешні: 3 і 5 грам, великий кут відхилення дозволяє здійснювати повільну проводку "вертушки" - особливо при лові в "затишках", при лові "апстрімом" і стоячій воді в періоди низької активності риби така проводка дуже затребувана в лові не тільки форелі, але й язя, окуня, голавля і, звісно, щуки.