Воблер FOX Topwater Mouse - це дуже реалістична приманка з ABC-пластика, що імітує польову мишу - один з улюблених "делікатесів" щуки, тайменю та басса. Так як таймень в українських водах - фантастика, а басс тільки з'являється у наших розвідних рибних господарствах та платниках, радимо цю приманку, перш за все для лову щуки.

Щука дуже часто полює на всіляку живність, яка плаває по поверхні води - це можуть бути як жаби і каченята, так і миші та щури, які можуть опинитися в місцях проживання плямистої хижачки, де і стають її жертвою. А щоб спокусити і спровокувати ненаситну щуку на атаку, слід проводити приманку в середньому темпі при рівномірній проводці по відкритій воді або короткими ривочками зі змінними паузами (side-to-side, walk-the-dog) на зарослих ділянках водойми.

Поверхневий 6,3-сантиметровий 10,5-грамовий двоскладовий воблер FOX Topwater Mouse оснащений 3D очима, екстра гострими потрійними гачками, шумовими кульками, комплектується 3-ма запасними хвостиками і доступний у 5-ти натуральних кольорах: White, Black, Brown, Gray та Yellow.

На даний момент воблери FOX Topwater Mouse коштують лише 299 гривень за штуку.

Воблери FOX Topwater Mouse можна переглянути та замовити в розділі ЖАБИ, МИШІ, КАЧКИ нашого інтернет-магазину.