Рейнс створив і просунув скромного черв'яка до найвищого рівня, взявши багато прийомів, які використовують інші черв'яки, і створивши одного черв'яка, який робить все це і робить це краще.

Хоча черв'як Reins Paddle Tail є новим, багато поширених типів оснащення підходять для нього. Він розроблений як універсальний черв'як, який ви можете модифікувати для виконання безлічі різних основних функцій черв'яка таким чином, щоб збільшити ваш коефіцієнт улову.

Рибалки - художники та перфекціоністи. Ми завжди намагаємося отримати одну або дві додаткові клювання з наших приманок, і Reins Paddle Tail розроблений для того, щоб ви могли це зробити. Його можна модифікувати, щоб він був найкращим з безлічі різних стилів проводки черв'яка з точки зору придатності для лову за допомогою безлічі методів.

Рейнс вважає, що якщо ви зможете спорудити одного хробака, який буде робити кілька речей на різних глибинах у товщі води, від вібрації на поверхні до підстрибування на дні, ви завжди будете в кращому положенні, ви завжди будете більш ефективні - і зловите більше риби кожній поїздці, додаючи десятки або навіть сотні нових риб щосезону. Це те, що новий черв'як Reins Paddle Tail може зробити для вас, і саме тому Reins розробив його для вас.

Прямо з упаковки ви отримуєте:

* 6,3-дюймовий черв'як з великим 1,7 x 0,7-дюймовим хвостом типу леза спіннербейту, який видає сильну вібрацію, мерехтіння та удари.
* Черв'як, який може миттєво починати свою вібрацію на поверхні, у невагомості або на дні, і все це при невеликій вазі.
* Вибруючий, хлопаючий плаваючий черв'як, це саме та приманка, яку хоче зловити окунь.

Легко модифікуючи хвостову лопатку різними способами, можна досягти наступного:

* Роздвоєний черв'як у стилі джеркбейту з V-подібним хвостом, схожий на гольян Optimum Victory Tail.
* Зазубрений хвіст або черв'як з J-подібним хвостом для створення вібрації навіть за повільних подач.
* Хвостовий черв'як з розрізом (по діагоналі) для таких типів лову як Shakey Head, Neko rig та Texas rig.
* Тонкий черв'як-джерк з хвостом, що звужується, або м'який черв'як-палочка в стилі джеркбейту.

З повністю віддаленим хвостом він стає:

* 4,7-дюймовий класичний черв'як із прямим хвостом для повільних, тупикових та марних проводок.
* Черв'як, що повільно тоне, в стилі стикбейту з мерехтливим горизонтальним падінням.
* "Гупий" черв'як, що звивається.
* Чуйний "зухвалий" черв'як або черв'як з на полегшеній снасті.
* Дропшот-хробак.

Зрізаний у головному кінці, він чудовий як:

* Активний, живий плавальний джиг або джиг-причіп з лопатями.
* Несучий каркас для спіннербейту або наживки з хвостом, що махає.
* Затискач з лопатевим хвостом для використання на пристрої з кульовою головкою або кулеподібною головкою.
* Короткий джиг-черв'як із прямим хвостом для використання з джиг-головкою грибоподібного типу.

Міцність, еластичність та текстура м'якого пластикового матеріалу спеціально розроблені для того, щоб мати можливість модифікувати та обрізати хвіст у різних формах з великим успіхом та стійкістю при лові з різними модифікаціями.

Черв'як Reins Paddle Tail Worm добре працює з усім спектром рибальських снастей для окуня, від легких 6-фунтових тестових шнурів до важких 60-фунтових плетених снастей для наживки, залежно від того, в якій ситуації та якою технікою ви ловите.

Черв'як Reins Paddle Tail випускається у всіх перевірених кольорах Reins, щоб покрити усі ваші претензії до кольорової гамми хробака.

Запатентований аромат приманки Reins та атрактант для риби додані до складу пластику. Запах Reins дійсно приваблює та ловить більше риби; Науково доведено лабораторією, що риби, що годуються, реагують на запах Reins краще, ніж на альтернативні запахи або атрактанти.

Reins Paddle Tail зробить вас найкращим багатовекторним рибалкою. Більшість інших черв'яків та приманок за своєю природою одномірні, що обмежує вас як рибальська одномірністю. Більше ніколи.

Завдяки Reins у вас тепер є один черв'як, якого ви можете перетворити в безліч інших стилів черв'яка, щоб допомогти вам зробити все можливе і максимізувати свої результати за допомогою декількох варіантів проводок і методів лову черв'яками, коли ви ловите рибу і стикаєтеся з різними важкими завданнями з одного місця до іншого.

Кольорова гама:

001 - Watermelon, 002 - Green Pumpkin, 012 - June Bug, 042 - Black Blue Laminate Silver, 043 - Green Pumpkin Blue Laminate, 053 - Red Bug, 063 - Spring Gill, 111 White

Рейнс зробив найкращого хробака для тебе. Будь ласка, насолоджуйтесь.

Силіконові приманки Reins можна подивитися та купити у розділі СИЛІКОН нашого інтернет-магазину.