MAGSEALED

Щоб максимально запобігти проникненню води, частинок пилу або кристалів солі між ротором і корпусом котушки, ми розробили бар'єр майже без тертя на основі магнітної олії, яка важко долається ні водою, ні найдрібнішими частинками. Результат - шовковисто-гладкий перебіг механізму.

Усередині корпусу.

Найчастіше за неприємні наслідки відповідальні кристали солі та інші тверді частки. Виникають шуми при обертанні, а також втрата плавності ходу. Звісно, також можуть бути «нещасні випадки». Незважаючи на ці особливі випадки, з технологією MagSealed шуми значно нижчі після тривалого використання.

Ролик лісоукладача.

Чим плавніше обертається лісоукладач, тим менше тертя виникає між лісоукладачем та роликом. Якщо найдрібніші частинки солі або бруду проникають у лісоукладач, він починає підклинювати і тертя значно збільшується. Наш Exist був першим з роликом з MagSealed. Магнітна олія Mag Seal утворює бар'єр, який запобігає проникненню води і майже повністю виключено попадання частинок солі та бруду в ролик лісоукладача, що може вплинути на вільне обертання.

Захист MAGSEALED у підшипниках.

Наша технологія DAIWA https://rybalka.ua/search/?q=котушка+DAIWA змінює ринок рибальських снастей. Наші інженери вдалося вивести винахід MagSealed на новий рівень. Спочатку ми запечатали вісь максимально можливою мірою, потім лінійний ролик і тепер шарикопідшипник! MagSealed - це новий розділ історії рибальських котушок. Завдяки нашій цільовій досліджень та розробок, нам вдалося інтегрувати MagSealed в шарикопідшипник. Для тривалого терміну служби та гладкої, як шовк, роботи протягом тривалого періоду часу. Революція!

Опис нових технологій 2022

CROSS WRAP

Точно намотує шнур на шпулю і знижує ризик люфта під час кидка. Дальність закидання помітно зростає.

Seamless AIRBALL

Нова безшовна концепція AIRBAIL веде шнур до ролика лісовкладальника.
Створена одночасно більш компактна та легка конструкція одночасно.

New Line Clip

Цей затискач підходить для всіх видів шнурів і лісок під поточні для моделі діаметри. Згідно зі своєю особливою конструкцією ще більше знижує вагу легковагих шпулек LT.

2 ball bearing line roller

Оскільки напрям і кількість зусилля на шнурі постійно змінюється при виведенні, ролик закріплений у 2-х точках. Також - в Exist LT ми використовуємо 2 шарикопідшипники у ролику.

ZAION® AIRROTOR®

Знижує опір при обертанні на роторі та забезпечує оптимальну чутливість - при зменшеній вазі та серйозній жорсткості.

HI-GRIP handle knob

Нова рукоятка Т-типу дуже легка і завдяки матеріалу Hi-Grip дуже приємна на дотик. Ручку приємно тримати навіть мокрими пальцями.

AIR METAL

Котушки з корпусом і ротором з магнієвого сплаву відрізняються значно зменшеними вагою в порівнянні зі звичайними алюмінієвими котушками. Наша технологія Air Metal - обробляти магній особливим чином до повної корозійної стійкості, що було б неможливо без цієї технології спеціальної обробки. Таким чином, ви можете насолоджуватись магнієвим корпусом DAIWA Air Metal. Котушка призначена і може використовуватися спокійно також на морській рибалці у солоній воді.

HARD BODYZ

У нас є ідеальний металевий сплав, у нас є більш точна технічна технологія в обробці та у нас є знання для створення точних, міцних та дуже легких котушок із металевих сплавів. Ми називаємо цю технологію концепцією HardBody-Z. Ці котушки мають багато технологічних переваг яких немає у конкурентів, які використовують інші схожі якісні синтетичні матеріали для спінінгових котушок. Але у конкурентів вони виходять дорожчими порівняно з нашими традиційними котушками та їх аналоги не мають економічної переваги.

DIGIGEAR

Машинна обробка, цифрова обробка редуктора для максимальної продуктивності та витривалості. Це плавно та ефективно передає потужність ручку безпосередньо до ротора. Наші інженери DAIWA повністю удосконалили технологію фрезерування шестерень із DIGIGEAR II. Форма та обробка поверхні зубів шестерні дозволяють зробити шестірні з надзвичайно плавним ходом, створити найменший опір і дуже довгий у порівнянні з конкурентами термін життя.

SilentOscillation

Завдяки особливому положенню і підшипнику шестерень, що коливаються, ми покращили плавність ходу в порівнянні зі звичайними системами аналогічної конструкції.

ATD

ATD означає подальший розвиток гальмівного опору UTD.
Гальмування ATD відрізняється ще більш делікатним переходом між етапами гальмування і завдяки цьому ідеально підходить для використання плетених шнурів.
На відміну від тяги UTD, у ATD вже навіть на самому початку удару, гальмівний опір починається плавно, потім збільшується до заданого значення опору за частки секунди, що включає ефект демпфування і виключає обрив шнура при ударі.

ABS

Суперсистема, що дозволяє робити далекі закидання і запобігає перекручування волосіні. Котушки DAIWA з ABS мають шпулі, конструкція яких спроектована таким чином, що вони мають спрямовуючий конус котушки великого діаметру, який збільшується до вершини котушки. Завдяки цьому шнур розмотується великими петлями і рівномірно зі шпулі і таким чином запобігає перекручування волосіні. Завдяки цій системі також підвищується витривалість шнурів та більш тривале їх використання.

Купити котушки бренду DAIWA можна відвідавши наш розділ Рибальські котушки.