Наша мета, постійне та максимально технологічне виробництво котушок Shimano на основі концепції HAGANE, що підтримується унікальною технологією металообробки. Цю технологію SHIMANO розробляла протягом останніх років.

HAGANE GEAR

Привід HAGANE виробляється за технологією холодного кування SHIMANO. Без необхідності додаткової механічної обробки. Внаслідок цього деталі зубчастих передач зберігають характеристики чистого матеріалу, зберігаючи його максимально міцним.

MICROMODULE GEAR

MICROMODULE GEAR - це механічно оброблений компонент зубчастої передачі, виготовлений з великою точністю. Високоточне оброблення зубів забезпечує безшовне зачеплення з іншими шестернями. MICROMODULE GEAR має дві переваги: підвищена плавність ходу та краща чутливість. Це призводить до точної роботи всієї коробки.

X-SHIP

X-SHIP розшифровується як Extra Smooth & High Power. Це прецизійна зубчаста передача. Яка забезпечує плавну, але сильну намотування. Підтримуючи провідну шестерню в обох кінцях та інтегруючи велику провідну шестерню з покращеним позиціонуванням, підвищується ефективність передачі та потужності. В результаті виходить надлегке обертання рукоятки у поєднанні з чудовою енергоефективністю. Це підвищує плавність роботи котушки, і водночас покращення передачі зусилля від рукоятки до ротора. Це означає менше зусилля і більше потужності - ідеальне обертання навіть за великих навантажень і високого тиску. Компоненти X-SHIP міцні, точні та довговічні.

HAGANE BODY

HAGANE BODY виготовлений із прецизійно обробленого алюмінію або магнію. Ця конструкція каркаса створює жорсткість і міцність ударів, в той же час час, що виключає деформацію і вигини тіла. HAGANE BODY відрізняється високою жорсткістю та захищає зміни характеристик обертання шестерень від великих навантажень та ударів. Висока жорсткість робить корпус котушки дуже міцним, жорстким та захищає шестірні та внутрішні механізми. При цьому корпус має малу вагу та мінімальний вигин, деформація чи спотворення. В результаті виходить міцний корпус і підтримка внутрішнього зачеплення, що рухається, і велика ефективність всієї котушки. Це допомагає підвищити плавність ходу та потужне підмотування.

CI4+

Корпус Ci4+ виготовлений із композитного матеріалу Ci4+ з особливими властивостями. Показників. Він міцніший за оригінальний графіт Ci4 і XT-7, а також легше за вагою. Оскільки Ci4+ не містить металу, на нього не впливає корозія, що робить його придатним для використання у морській солоній воді. Деталі Ci4+ легші та міцніші за будь-який інший композитний матеріал, який SHIMANO використовує у своїй продукції. Використання корпусу Ci4+ дозволяє отримати легку, але міцну котушку. Яка стійка до корозії. Котушки з корпусом Ci4+ ідеально підходять для спінінгового лову, коли потрібно безперервне закидання, а також для солоної води біля берега в ситуації, коли корозія може стати проблемою з часом.

G FREE BODY

Технологія G Free Body була розроблена для усунення центру тяжіння котушки ближче до бланку. Це було досягнуто за рахунок переміщення коливального механізму ближче до верхньої частини барабана. Перемістивши центр тяжіння ближче до положення руки рибалки, корпус G Free допомагає зменшити втому та покращити комфорт лову. Чим ближче центр тяжіння котушки до вудилища, тим краще поєднання балансу вудилища та котушки. Котушка насправді здається легшою, тому що вага ближче до руки. В результаті виходить котушка з покращеними характеристиками для лову. Баланс дуже важливий, при його оптимальному значенні потрібно менше зусиль при закиданні, що знижує стомлюваність при рибалці протягом тривалого часу.

Х-PROTECT

X-Protect - це водостійка розробка, представлена в декількох формах. Залежить від категорії барабана та передбачуваного використання кожної шпулі. Роликова муфта (корпус) у великих спінінгових котушках працює постійно в режимі «водонепроникність». Контактний стиль використовує комбінацію лабіринту конструкції, гумові прокладки та мастило для максимального запобігання попаданню води у певну область барабана. Така конструкція дозволяє досягти рівня IPX8. Водонепроникність роликової муфти деяких великих спінінгових котушок. Роликова муфта в котушках меншого розміру працює з водонепроникністю "безконтактного типу". Безконтактний стиль використовує лабіринтну структуру разом із водовідштовхувальним покриттям. Матеріал, який забезпечує як легке обертання, і водонепроникність. У порівнянні з великими котушками, котушки меншого розміру потребують чутливості та достатнього рівня водонепроникності. Безконтактна технологія захищає котушку, але не жертвує легкістю обертання. X-Protect герметизує муфту ролика, ролик лісоукладача та зону опору, щоб запобігти потраплянню та проникненню води. Ця передова технологія захисту збільшує довговічність котушки та забезпечує високий рівень захисту навіть у найважчих умовах. Це забезпечує хорошу продуктивність протягом тривалого часу, не впливаючи на плавність ходу котушки при обертанні.

SILENTDRIVE

Технологія SilentDrive включає повну переробку внутрішніх компонентів для зменшення мікроскопічного люфта рукоятки, усунення шуму і будь-яких неприродних відчуттів від приводу черв'ячного валу. Поєднання цих модернізованих компонентів та надзвичайно тонкі інженерні допуски справляють надзвичайно гладке та безшумне відчуття обертання. SilentDrive забезпечує більш плавне та безшумне обертання та покращену продуктивність. Це покращує повний контакт із котушкою під час риболовлі.

ШПУЛЯ AR-C

AR-C – це ексклюзивна технологія SHIMANO для проектування кромки шпулі. Після десятків тисяч випробувань лиття та комп'ютерних симуляцій було визначено, що конструкція кромки шпулі AR-C забезпечує більшу дальність закидання, ніж стандартна конструкція кромки шпулі. Також запобігає люфтам і посмикуванням. Це також дозволяє волосіні злітати зі шпулі меншими петлями під час закидання, що означає менше ударів волосіні по головному кільцю. Шпуля AR-C гарантує, що волосінь сходить із котушки з мінімальним тертям та з маленькими петлями. Це уможливлює здійснювати далекий закид із зменшеною ймовірністю утворення вузлів.

РОЗ'ЯСНЕННЯ МАРКУВАННЯ КОТУШОК SHIMANO

КОД ПРОДУКТУ

Код продукту використовується всіма дилерами SHIMANO для визначення моделі. Число (1000) вказує на розмір котушки.

РОЗМІР КОТУШКИ

Котушки доступні в різних розмірах: 500, 1000, 2000, 2500, 3000, 4000, 5000, 6000 - і більше. Наприклад основна цифра маркування котушки, що вказує ємність шнура 1000, містить менше волосіні, ніж шпуля розміру котушки 3000.

МАСА

Вага маркування свідчить про вагу котушки в грамах.

ПЕРЕДАВАЛЬНЕ ЧИСЛО

Передатне число обертання вказує множник швидкості обертання шпулі котушки. Це позначено числом, яке включає кількість обертів ротора (360 градусів) в один повний оберт рукоятки.

ВМІСТНІСТЬ ШНУРА

Місткість волосіні на котушці показує, скільки волосіні може бути намотано на шпулю котушки. Про це повідомляється в довжині в метрах (м) або ярдах (ярди) і діаметр волосіні (мм) або в стандартній міцності (фунтах).

НАМОТУВАННЯ ШНУРА ПРИ ОБЕРТАННІ

Специфікація "вибірка шнура за один поворот рукоятки" пояснює, скільки волосіні намотується на шпулю за один повний оборот ручки котушки. Це вимірюється у сантиметрах. По суті, це вказує на швидкість обертання шпулі.

МАКСИМАЛЬНИЙ ОПИР

Максимальна сила опору вказана кг/фунт, який показує максимальний натяг опору.

КОД ЗАПАСНОЇ ШПУЛИ

Каталожний код запасної шпулі для котушки, для швидкого пошуку запчастини.

КОТУШКИ SHIMANO З ПЕРЕДНІМ ФРИКЦІОНОМ

Конструкція котушки з переднім фрикціоном SHIMANO постійно розвивається, з'являються нові та покращені технології впроваджуються у річному циклі.

Остання модель Shimano STELLA є яскравим прикладом цього процесу. З новими технологіями включаючи INFINITYXROSS, INFINITYLOOP та INFINITYDRIVE, це наша найкраща
спінінгова котушка. Ми називаємо це Infinity Evolution, але для більшості користувачів це просто захоплення!

На іншому кінці діапазону котушок із переднім фрикціоном знаходиться котушка FX, яка пропонує захоплюючі можливості. Зовнішній вигляд, чудовий дизайн та інженерні рішення SHIMANO, а також визначне співвідношення ціни та якості.

Гроші. Яку б котушку з переднім фрикціоном ви не вибрали, ви можете бути впевнені, що якість, за грошима та досвідом клієнтів SHIMANO лідирує. Придбати котушки спінінгові SHIMANO (Шимано) ви можете в нашому розділі Спінінгові котушки.