У продажу з'явився "King size Orbit", що вирізняється видатним зовнішнім виглядом. Orbit 130SP створений ще привабливішим у подальшому розвитку лінійки. Незважаючи на те, що його розмір складає 130 мм, він, як і раніше, зберігає всі найкращі характеристики гри в ривковій серії Orbit, природними рухами, що коливаються при використанні прямої звивистої проводки. Цей великий джеркбейт має дуже чутливий лад і ловить навіть у складних умовах, де інші приманки не мають ефективності.

Основні характеристики та дальність закидання системи MAG-DRIVE залишилися такими ж, але для створення додаткового відчуття реалізму та гостроти дії у великому корпусі 130 мм встановлені фіксовані передній та черевний вантажі. Також не змінився центр гравітаційної ваги системи приводу Mag. Для подальшого зниження центру важкості використовувалися вольфрамові вантажі. Було зроблено оптимальний розподіл ваги, щоб залучати мету з максимальною імітацією рухів. Включаючи систему переміщення центру ваги приводу Mag, він тепер працює тихіше та зберігає скритність роботи.

Гачки з потовщеним у 2 рази дротом, матовий чорний нікель. У той же час, володіючи силою та потужністю, вони також мають дуже гарне пробиття та зачіп з дуже гострим кінчиком гачка, легко справляється з великою рибою.

Характеристики:

ORBIT 130SP https://rybalka.ua/search/?q=ORBIT+130SP

Рекомендована роздрібна ціна: 17 USD
Розмір: 133mm
Вага: 24.7g
Гачки: #4
Заводні кільця: #3
Тип: нейтральна плавучість

Варіанти кольорів:

Воблер Zipbait Orbit можна подивитися та купити у розділі Воблери нашого інтернет-магазину.