Вход

Свімбейт R2S & JSJ Collaboration Trigger Trout

Перша тригерна приманка, розроблена у співпраці з JSJ Baits і River2Sea, створена для того, щоб викликати "удари серця" у трофейного баса.

River2Sea-JSJ-Trigger-Trout-1.jpg

Вона має ультра-реалістичний профіль і інноваційну конструкцію хвоста з подвійним обертанням, що створює масу вібрації як в хвості, так і в тілі приманки для залучення хижаків. Додавання до реалістичного профілю - це довговічна робота з малювання поверх тривимірного малюнка і анатомічно правильних плавників для неймовірно деталізованої презентації, готової обдурити будь-якого великого баса для дегустації вашої нової приманки. Щоб ще більше отримати вигоду з реалістичного і унікального дизайну, тригерна "форель" побудована так, щоб бути неймовірно безсолєвой, дозволяючи рибалкам запускати її в ті густі підводні "джунглі", де ховаються монстри вашого озера.

River2Sea-JSJ-Trigger-Trout-2.jpg

В упаковці є все, що потрібно, щоб відразу ж занурити нову приманку в воду, в тому числі індивідуально важкий гачок для приманки і самовідновлююшийся держатель з гвинтовою фіксацією з центральною точкою з швидко змінним затискачем - міцний гачок ідеально вписується в спеціально розроблений канал, що ще більше підвищує захист від бур'янів без шкоди для виняткового коефіцієнта зчеплення.

River2Sea-JSJ-Trigger-Trout-3.JPG

R2S & JSJ Collaboration Trigger Trout доступна в довжині 19 см., вазі 85 грам, 8-ми натуральних кольорах за ціною в США $27.99.