Вход

Piscifun Flame - набагато передовіше почуття, ніж інші котушки за ціною

dxquisite-appearance.jpg

Exquisite Appearance - матове чорне тіло в парі з червоним алюмінієвим золотником, ідеально вказують на його назву Flame (з англійської - полум'я). Вам буде поласкано, отримавши ці гострі та сучасні спінінгові рибальські котушки з унікальним порожнистим корпусом, шпулькою X-форми та персоналізованою ручкою.

light-weight.jpg

Lightweight - завдяки відносно вузькому порожнистому графітовому корпусу та легким зубчастим колесам, Piscifun Flame легкі до 8,5 унцій (англ. oz), дозволяють вам насолоджуватися вишуканими риболовними поїздками.

incredible-smooth.jpg

Incredible Smooth - 9-ть якісних кулькових підшипників плюс один роликовий підшипник у поєднанні з точним зачепленням шестерень, ви будете насолоджуватися маслянистим плавним виконанням - краще вибрати серії 2000 та 3000, якщо ви займаєтесь прісноводною риболовлею, а Якщо ви "переслідуєте" великих морських риб, то 4000 та 5000 були б кращим варіантом.

pure-power.jpg

Pure Power - Piscifun Flame пропонують неймовірну потужність до 19,8 фунтів (англ. lb) - цій спінінговій котушці було надано безліч чудових характеристик: посилений металевий головний вал, якісна приводна передача, точно оброблена латунна шестерня та шайби з потрійним перетягуванням, що дозволяють легко боротися з трофейними екземплярами.

braid-ready-spool.jpg

Де купити

Моделі Piscifun Flame fishing reels вже в інтернет-супермаркеті rybalka.ua