Тейл спіннери FOX BigEyе Tail Spinner - компактні, універсальні, металеві, тонучі приманки, для облова середніх глибин і придонного шару водойми. Завдяки компактному тілу і великій масі, в порівнянні з об'ємом тіла - далеко летять на закиданні і швидко тонуть, при цьому пелюстка, розташована в задній частині, постійно обертається, а на проводці тіло починає спокусливо виляти на всі боки. Таким чином, потужна вібрація і відблиски, які видає дана блешня, приваблюють рибу і спокушають її на клювання.

FOX BigEyе Tail Spinner оснащені 3D очима, екстра гострим потрійним гачком, шумовими кульками, пелюсткою Colorado - успішно ловлять жереха, окуня, судака, щуку, сома як на рівномірній проводці в товщі води, так і на джиговій проводці при ловлі спіннінгом, а також при зимовій риболовлі з льоду.

FOX BigEyе Tail Spinner мают довжину 20 та 25 міліметрів, вагу 6 та 10 грам відповідно та комплектуються в коробці 13х6х2.5 сантиметрів.

Також набір приманок - це чудовий подарунок для рибалки.

В даний момент набори тейл спіннерів FOX BigEyе Tail Spinner Kit (5 шт приманок + коробка) коштують всього 369 і 459 гривень.

Набори тейл спіннерів FOX BigEyе Tail Spinner Kit можна переглянути та замовити в розділі НАБОРИ ТЕЙЛ СПІННЕРІВ нашого інтернет-магазину.