UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

Волосіні та Шнури

Важливим компонентом рибальської снасті є волосінь. В інтернет-магазині Rybalka.ua ви можете вигідно купити шнур для рибалки та волосінь з тими характеристиками, які для вас найбільш важливі. Функція волосіні – пов'язувати вудлище з гачком та наживкою. Вона має бути, по-перше, міцною, по-друге, еластичною, по-третє, прозорою, непомітною для риби. При цьому не має великого значення вид вудилища: і для фідера, і для спінінга потрібна волосінь для риболовлі, яка здатна передати сигнал про клювання і витримує навантаження при виведенні.

Умовно всі товари цієї групи поділяють на 2 групи: моноліски та плетені шнури для риболовлі. Кожна з груп має безліч підгруп з різними характеристиками, але їх об'єднує одна ознака – чи використовується одне волокно чи сплетення кількох волокон.

Моноліска більш еластична, вона здатна розтягуватися та витримувати велике навантаження. Її використовують найчастіше для донного риболовлі, зимової риболовлі і за наявності поплавця. Вона дозволяє виводити ривками навіть досить велику рибу. Однак є і недоліки: по-перше, її потрібно часто замінювати на нову, так як з часом матеріал зношується, по-друге, все ж таки її міцності недостатньо для великого трофея. Так що, якщо вам потрібна волосінь купити її в інтернет-магазині Rybalka.ua краще із запасом, щоб у відповідальний момент не залишитися «беззбройним».

Плетений шнур для риболовлі є переплетеними особливим чином нитками поліамідного поліетилену. До речі, у способі плетіння і криється секрет величезної різноманітності виробів. Найголовніша причина, через яку не вся риба ловиться на шнури для спінінга - те, що він не настільки прозорий, як волосінь. Деякі види риби, наприклад, голавль чи язь, здатні розрізнити їх у воді.

При цьому є і переваги, які ви отримуєте при вирішенні купити рибальський шнур, матеріал:

• міцний;
• щільний;
• жорсткий;
• надійний.

Використовувати рибальський шнур доцільно, якщо ви виходите на полювання на хижака. Вибирають його за таким параметром, як кількість речовини в одиниці площі перерізу. Розрізняють:

• #0,2-0,3 - з діаметром не більше 0,12 мм, витримує навантаження до 2,5 кг;
• #0,4-0,6 - з діаметром не більше 0,18 мм, можна ловити рибу вагою до 5 кг;
• #0,8-1,2 - допускається навантаження до 8 кг, можна витягнути щуку, використовувати у водоймищі з чагарником очерету, трави;
• #1,5-2,0 - здатний витримати навантаження до 12 кг.

В інтернет-магазині Rybalka.ua представлені рибальські шнури та волосіні в широкому асортименті. Ви зможете підібрати для себе зручну модель, з якою рибалка стане легкою та вдалою.

Вгору