UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

Безінерційні Котушки

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Саме безінерційна котушка визначатиме, наскільки збалансованими та зручними стануть снасті. За визначенням якісна безінерційна котушка дешевою бути не може.

Характеристики, які є важливими при виборі

Ви плануєте купити безінерційні котушки, фахівці рекомендують звернути увагу на такі параметри.

Вага

Слід враховувати вагу вудлища, на якому використовуватиметься безінерційна котушка. Тоді вдасться знайти баланс, що забезпечує ефективність та комфортність риболовлі.

Типорозмір

Так як прийнятої у всьому світі класифікації досі немає, найчастіше використовують пропозицію Shimano, вона маркує котушки безінерційними числами: 1000, 2000, 2500 і т. д. Цей показник відображає відносний діаметр шпулі.

Шпуля

За матеріалом виготовлення шпулі поділяють на:

• металеві – з алюмінію, сплавів титану та алюмінію та ін;
• пластикові.

Розрізняють кілька типів шпулі:

• звичайна – стає вмістищем всього обсягу волосіні;
• матчова – намотує тонкі волосіні без підмотування бекінгу;
• конусна – з її допомогою вдається робити далекі занедбаності.

Місткість

Цей параметр показує, скільки метрів волосіні (залежно від її діаметра) вміщує котушка. Якщо в вудці використовується плетений шнур, місткість котушки не враховується.

Передавальне відношення

Цей параметр показує, скільки обертів ротора відбувається за один поворот ручки. Чим він більший, тим з більшою швидкістю працює котушка. За передатним відношенням котушки поділяють на:

• до 5,00 – силові;
• 5,0 – 5,50 – універсальні;
• понад 5,50 – швидкісні.

Кількість підшипників

Щоб робота котушки була плавною та стійкою, у ній використовуються підшипники. Про те, скільки роликових або кулькових підшипників встановлено у конкретній моделі, ви можете прочитати у написі на корпусі. Звичайно, в дорогих котушках встановлено більше підшипників і вони здатні довше прослужити. Однак не можна орієнтуватися лише на цей параметр – на жаль, деякі виробники допускають серйозні недоробки у силовому механізмі. Якщо вам пропонується якісна фірмова котушка безінерційна купити яку можна за прийнятну ціну, в ній буде як мінімум 3-4 підшипники.

Фрикційне гальмо

Фрикційне гальмо потрібне для того, щоб попередити відрив волосіні, якщо риба на гачку робитиме різкі ривки. Шпуля продовжуватиме стравлювати волосінь, доки навантаження не зменшиться. Цей механізм не тільки дозволяє зберегти снасті, а й береже нерви рибалки. По тому, де розташоване фрикційне гальмо, безінерційні котушки поділяють на 2 типи:

• з переднім розташуванням;
• із заднім розташуванням.

Перший тип кращий при спінінговому, другий - при фідерному, короповому і матчевому лові.

Бейтраннер

Бейтраннер є допоміжним інструментом контролю швидкості обертання шпулі. Він доповнює фрикційне гальмо і встановлюється поряд з ним. Бейтраннер звільняє руки рибалки – він може залишити вудлище на березі без ризику, що волосінь обірветься за потужного клювання. Риба вимотуватиме волосінь зі шпулі стільки часу, скільки необхідно людині для реагування та підсікання. Найчастіше їх встановлюють на коропові та фідерні вудилища, коли планується лов хижака на живця. Як тільки рибалка почне обертати ручку, бейтраннер відключиться автоматично.

Максимальне навантаження на фрикціон

Цей параметр показує, яке максимальне зусилля допустиме без пошкодження котушки. Maximum Drag Power також дає розуміння, яке максимальне зусилля можна застосувати на фрикційне гальмо.

Ручка безінерційної котушки

Ручка може переставлятися під ліву та праву руку. Її механізм може бути:

• кнопковим – простий в експлуатації, але в міру зношування наростає люфт;
• гвинтовим – надійніший.

В інтернет-магазині Rybalka.ua пропонується котушка безінерційна купити її ви можете за ціною, яка вас не розчарує. Зверніть увагу, що у каталозі представлені брендові товари. Ваша котушка безінерційна купити яку ви вирішите у Rybalka.ua, буде доставлена за вказаною адресою в обумовлений термін.

Вгору