UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

Набори Приманок

Набори рибальських штучних приманок - це комплекти різних штучних приманок для риболовлі, які імітують живу наживку або інші об'єкти, здатні зацікавити хижу або мирну рибу. Існує безліч різновидів штучних приманок, які відрізняються за формою, розміром, матеріалом, кольором, звуком і способом проводки. Штучні приманки можуть мати власну гру у воді або вимагати спеціальної проводки від рибалки. Штучні приманки можуть працювати на різних глибинах та в різних умовах водойми.

Серед основних видів штучних приманок для риболовлі можна виділити такі:

• Силіконові приманки - це приманки з еластичного матеріалу (гума, силікон), які імітують живі організми (рибок, черв'яків, личинок та ін.). Силіконові приманки можуть бути оснащені гачками або використовуватися у поєднанні з іншими приманками (джигами, спіннербейтами та ін.). Силіконові приманки мають різноманітну форму, текстуру, запах та смак. Вони підходять для лову на джиг-головці, офсетному гачку або без гачка. Вони підходять для лову на різних глибинах та проводках. Силіконові приманки можна використовувати для лову окуня, щуки, судака, форелі та інших видів риб.

• Воблери - тверді приманки, які імітують живу рибку чи іншу видобуток хижака. Воблери можуть бути плаваючими, тонущими або нейтральними за плавучістю. Вони також можуть мати лопату для заглиблення та різну форму тіла: мінноу, кренк, шед, джерк, свімбейт, топвотер та ін. Воблери підходять для лову хижаків на спінінг або тролінг на різних глибинах та швидкостях проведення.

• Тейл спіннери - металеві приманки, що складаються з обтічного корпусу і лопаті, що обертається. Тейл спіннери створюють звукові та світлові хвилі у воді, залучаючи рибу. Тейл спіннери бувають різних розмірів та кольорів. Вони створюють оптичний та акустичний ефект у воді, залучаючи рибу своїм блиском та дзвоном. Тейл спіннери бувають одно-і багато-лопатевими, з гачками або без них. Вони добре працюють на течії на рівномірній проводці або з невеликими ривками і підходять для лову форелі, голавля, окуня, щуки та інших хижаків.

• Рибальські блешні - це один з найпопулярніших і найефективніших видів штучних приманок для лову хижої риби. Блешні мають різні форми, розміри, кольори та способи роботи у воді. Залежно від цих характеристик, блешні можна розділити на кілька основних різновидів: коливальні, обертові, вертушки, кастингові і тролінгові.

• Джиги - це приманки, що складаються з грузила з гачком та м'якої насадки з гуми або силікону. Вони імітують хробаків, раків, кальмарів та інших донних тварин. Джиги бувають різних форм, розмірів та кольорів. Джиги дозволяють ловити на різних глибинах та під різними кутами. Джиги вимагають активної проводки з підйомами і падіннями дном або в товщі води. Джиги можна використовувати для лову судака, окуня, щуки, сома та інших видів риб.

Якщо ви любите рибалку і хочете скуштувати різні види штучних приманок, то вам варто звернути увагу на набори рибальських штучних приманок, які пропонує спеціалізований інтернет-магазин Rybalka.ua. Купуючи набір, ви отримуєте кілька переваг:

- Ви заощаджуєте гроші, оскільки ціна набору нижча, ніж сума цін окремих приманок.
- Ви отримуєте різноманітність приманок, які підходять для різних умов риболовлі та різних видів риб.
- Ви уникаєте ситуації, коли у вас закінчується потрібна приманка в самий невідповідний момент.
- Ви можете експериментувати з різними комбінаціями приманок та знаходити найефективніші.

Набори рибальських штучних приманок в інтернет-магазині Rybalka.ua відрізняються високою якістю, реалістичним дизайном та довговічністю. Ви можете вибрати набір за типом приманки (силіконові приманки, воблери, тейл спіннери, блешні і т.д.), за кольором, розміром або виробником. Замовити набір можна на сайті Rybalka.ua або за телефоном. Доставка здійснюється по всій Україні у найкоротші терміни.

Вгору