UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

Набори Воблерів

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Набори воблерів - це комплекти рибальських твердих штучних приманок для риболовлі, які відрізняються за формою, розміром, матеріалом, кольором, звуком і способом проводки.

Воблери - тверді приманки, які імітують живу рибку чи іншу видобуток хижака. Воблери можуть бути плаваючими, тонущими або нейтральними за плавучістю. Воблери можуть мати власну гру у воді або вимагати спеціального проведення від рибалки. Вони також можуть мати лопату для заглиблення та різну форму тіла: мінноу, кренк, шед, джерк, свімбейт, топвотер та ін. Воблери підходять для лову хижаків на спінінг або тролінг на різних глибинах і швидкостях проведення.

За формою воблери поділяються на такі типи:

• Мінноу - вузькотілі воблери, які імітують дрібних рибок. Вони підходять для лову на рівномірній або ривковій проводці. Мінноу можуть бути плаваючими, тонущими або суспендерами.
• Раттлін - безлопатеві воблери з шумовими елементами всередині корпусу. Вони створюють інтенсивні коливання та звук, залучаючи рибу здалеку. Ратлін зазвичай плавають на поверхні або неглибоко під нею.
• Шед - високі та сплюснуті з боків воблери, які нагадують оселедців або окунів. Вони мають гарну власну гру та можуть працювати на різних глибинах. Шеди можуть бути як плаваючими, так і тонущими.
• Кренк - овальні або круглі воблери з великою лопаттю. Вони мають активну гру і шумлять під час проведення. Крінки призначені для лову на середніх та великих глибинах. Крінки зазвичай плавають або суспендери.
• Фат - товсті воблери з широкою лопаттю. Вони роблять розгонисті коливання і залучають рибу своєю масою та обсягом. Фати підходять для лову на великих глибинах і в чагарниках. Фати можуть бути плаваючими або тонучими.

Крім того, є спеціальні типи воблерів для лову на поверхні води - топвотери. Топвотери приваблюють хижаків своїми візуальними та акустичними ефектами і підходять для лову в зарослих місцях. До них відносяться: поппери, пропбейти, волкери та фроги.
 
• Поппер - воблер із вирізом на носі, який при ривковій проводці видає характерний звук та бризки. Поппер приваблює рибу своєю агресивною грою і підходить для лову щуки, окуня та судака.
• Волкер - воблер із вузьким тілом та точкою кріплення на спинці. Він під час проведення описує зигзаги на поверхні води, імітуючи поранену рибку. Волкер підходить для лову щуки, окуня та жереха.
• Пропбейт - воблер з пропелером на хвості або носі, які обертаються і створюють вібрацію і шум, що приваблює рибу.
• Фрог - воблер, що імітує жаб або інших тварин, які можуть плавати на поверхні води. Вони мають приховані гачки та м'яке тіло, яке не зачіпляється за рослинність.

Якщо ви любите рибалку та хочете скуштувати різні види штучних приманок, то вам варто звернути увагу на набори воблерів, які пропонує спеціалізований інтернет-магазин Rybalka.ua. Купуючи набір, ви отримуєте кілька переваг:

- Ви заощаджуєте гроші, оскільки ціна набору нижча, ніж сума цін окремих приманок.
- Ви отримуєте різноманітність приманок, які підходять для різних умов риболовлі та різних видів риб.
- Ви уникаєте ситуації, коли у вас закінчується потрібна приманка в самий невідповідний момент.
- Ви можете експериментувати з різними комбінаціями приманок та знаходити найефективніші.

Набори воблерів в інтернет-магазині Rybalka.ua відрізняються високою якістю, реалістичним дизайном та довговічністю. Ви можете вибрати набір за типом приманки, за кольором, розміром або виробником. Замовити набір можна на сайті Rybalka.ua або за телефоном. Доставка здійснюється по всій Україні у найкоротші терміни.

Вгору