UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

Силікон

Силіконові приманки стали найпоширенішим, зручним та доступним видом приманки. Більшість моделей орієнтована на хижаків і за формою нагадує невеликих рибок, але є й моделі, що імітують рослинні та живі об'єкти для лову білої риби.

Матеріал для виготовлення – синтетичні склади, що дозволяють створити приманки практично будь-якої форми. Вони максимально реалістично повторюють рух прообразів у воді, тому купити силіконові приманки стає рішенням, що гарантує успіх у рибалці.

У виробництві використовуються реалістичні барвники та блискітки, так що різноманітність варіантів величезна. У продажу ви знайдете і моделі, що максимально нагадують природні об'єкти, і навмисне яскраві варіанти, що викликають агресію.

Після того, як до складу синтетичні основи виробники почали додавати атрактанти, силіконова приманка стала ще більш ефективною. Як у сам силікон, так і на поверхню готових виробів стали додавати смакові та ароматичні добавки, олії та солі. Така комбінація отримала назву «їстівний силікон». Ви можете такі силіконові приманки купити з різними варіаціями – залежно від того, яку рибу ви плануєте виходити на полювання. Для збереження смаку та запаху такі вироби герметично упаковуються у zip-пакети. А щоб вироби не деформувалися при транспортуванні та зберіганні, їх можуть додатково розкласти в блістери. До речі, запах у таких приманок не завжди приємний, тож герметична упаковка забезпечує ще й особистий комфорт для рибалки.

Найчастіше із їстівного силікону виготовляють джигові приманки. Їх поділяють на активні та пасивні. Перші – віброхвости та твістери – ведуть власну гру. Другі можуть бути створені у формі черв'яків, рачків, слаг. Вони починають рухатися тоді, коли рибалка рухає вудлищем. До речі, на активні приманки найчастіше ловиться така сама активна риба. Пасивні ж, мляві – ситі – хижаки більш схильні до впливу ними приманок другого типу. Силіконові приманки можуть нагадувати формою таких водних жителів:

• черв'яків;
• личинок;
• жаб;
• раків;
• слимаків.

У продажу є також звані креатури – приманки у вигляді створінь, яких у природі немає. Фантазійні вироби з безліччю відростків, лапок, щупалець, плавників, вусиків приваблюють риб, вона готова її вкусити.

В інтернет-магазині Rybalka.ua будь-яка силіконова приманка, яка вам сподобається, допоможе зробити рибалку більш захоплюючою. Якщо у вас виникли труднощі, консультант допоможе вам знайти відповіді на запитання.

Вгору