UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

Балансири та Бокоплави

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Балансири використовуються для зимової риболовлі, проте не можна сказати, що в інші сезони цей вид приманки менш ефективний. Ви можете придбати балансири в Rybalka.ua та використовувати їх у будь-яку пору року. Головне – знати принципи використання та правильно привертати увагу риби.

Характерна особливість: балансир для риболовлі використовується у вертикальному лові. Розрізняють більше десятка різновидів цих виробів, виробники постійно випускають нові модифікації популярної приманки. Тож за бажання можна балансири купити в Україні для всіх типів лову та вибирати снасті залежно від того, на який вид риби оголошено полювання, в якій водоймі та в яких умовах планується риболовля.

Так, балансири для зимової риболовлі мають точку кріплення приблизно посередині спинки. По обидва боки від кріплення розташовані гачки з жалами, повернутими нагору. У хвостовій частині знаходиться стабілізатор у формі хвостика. За рахунок нього свої займає у воді таке положення, що привертає увагу риби. Рибалка змахує вудлищем – балансир йде вбік від лунки і здійснює коливальні рухи, після чого у певний момент розгортається та повертається у вихідну точку.

Варто балансир купити, щоб спробувати новий вид риболовлі. Особливість цього виду приманки в тому, що після кожного помаху вудилища вона здійснює рух траєкторією вісімки, тобто охоплення лову не обмежується лише просвітом лунки, можна обстежити простір і навколо неї. Не дивно, що багато рибалок вважають за краще купити балансир для риболовлі взимку.

У продажу ви можете знайти моделі для лову як у стоячій воді, так і в річці з сильною течією. Класифікація, яка корисна тим, хто планує балансир купити Україна, ґрунтується на тому, який вид риби ви хочете виловити:

• на окуня – найменша приманка, її довжина не перевищує 6 см. Хвостик-стабілізатор представлений пучком синтетичних ниток яскравого кольору. Найчастіше для лову окуня намагаються балансири купити сріблясто-сірі або темні зі смужками, характерними для карася або ротана;
• на щуку – приманки середнього розміру, їх довжина близько 8-10 см. Тіло балансира має бути досить широким, що нагадує шед у воблерів. Щодо забарвлення особливих рекомендацій немає, можна вибирати будь-який колір приманки, всі вони ефективні. Наприклад, «окуневі» приманки ефективні в кінці зими, коли щука менш рухлива через набряклу ікру;
• на судака – довжина приманки може досягати 12 см. Цей хижак полює на довгих та вузьких рибок, що мешкають біля дна. Відповідно, балансир риболовля повинен бути подовженим і вузьким, з кислотним забарвленням, здатним привернути увагу риби в каламутній воді.

Бокоплав - приманка, яка використовується у зимовому лові на окуня. Його основні особливості:

• приманка повинна занурюватися до дна;
• вона повинна підніматися до поверхні на висоту 20-30 см від поверхні дна;
• гра задається за рахунок помахів вудилищем. Існує кілька технік помахів, вони відрізняються в залежності від того, на яку рибу йде полювання. Наприклад, щука чи окунь краще ловляться, якщо між серіями помахів будуть періоди спокою;
• можна міняти горизонт лову. Якщо у дна клювання немає, рибалка може підняти приманку на 20-30 см і знову почати серію помахів для створення гри.

В інтернет-магазині Rybalka.ua можна купити бокоплав з урахуванням особливостей риболовлі, до якої ви готуєтеся. Ви можете помітити, що технологія того, як використовуються бокоплави, має багато схожого на методику використання балансиров. Важливо пам'ятати, що не можна довго зберігати монотонний лов, для роздратування хижака потрібно здійснювати різноманітні та досить активні рухи. Пропонуємо купити бокоплав в Україні за цінами, які вас потішать.

Вгору