Другу половину осені, коли щука прийшла до тями після літньої спеки і почала зі зниженням температури повітря нагулювати жирок ма мілководдя серед водної рослинності, що відмирає, прийнято називати "осіннім жором щуки". Які воблери в цей час підвищеного апетиту Щуки (лат. Esox lucius, англ. Pike) можуть Вам знадобитися?

Насамперед для цілеспрямованого полювання за зубастою хижачкою потрібен великий воблер довжиною 9-15 сантиметрів і з широким спектром заглиблення. Якщо влітку ефективніше працюють поверхневі приманки, то навесні та восени краще віддати перевагу моделям, які будуть йти біля самого дна. Для уловистості такого воблера важливо правильно вибрати техніку проводки, щоб він реалістично поводився в товщі води - кращими анімаціями для риби, що жирує, пізньої осені підійдуть твічинг, ривкова проводка або техніка "stop&go", хоча деякі моделі працюють навіть при рівномірному підмотуванні волосіні.

Також потрібно приділити особливу увагу при виборі забарвлення - Щука досить вимоглива до колірного оформлення воблера: якщо світлі забарвлення краще працюють у ясний день у прозорій воді, то в похмуру погоду перевагу слід віддавати золотистому забарвленню, а в сонячний день вона непогано реагує на блакитні відтінки.

Не нехтуйте конструктивними особливостями приманок, які подобаються "хайке". Наприклад, щука віддає перевагу воблерам зі зміщеним центром ваги до середини корпусу або хвостової частини, а також зацікавити її може і звук, який приманка видає під час проведення - це може бути булькання поппера або шум кульок всередині корпусу.

Ну і, насамкінець - секрет успіху багато в чому залежить від збалансованості приманки. У кожного виробника свої секрети: хтось робить легке тіло, впроваджуючи в нього спеціальні грузики, а комусь спала на думку ідея з рухомими кульками, що переміщуються всередині корпусу - тільки при ідеальному балансі не відбувається збоїв під час проведення, тому щука не помічає каверзи.

Шумові плаваючі воблери Duel Hardcore Shad 125F довжиною 12,5 сантиметрів, вагою 16,5 грам, робочою глибиною 0.8-2.0 метра і системою магнітного балансування MWT, на яку Duel зареєструвала міжнародний патент, при закиданні летять значно далі і точніше, а при проводці зберігають стійкість у складних умовах, безумовно сподобаються Щуці, що жирує!

На даний момент "щучі" воблери Duel Hardcore Shad 125F коштують лише 119 гривень за штуку.

Воблери Duel Hardcore Shad 125F можна переглянути та замовити в розділі ВОБЛЕРИ нашого інтернет-магазину.