Набір коливалок FOX Trout Spoon Kit (10 шт приманок + коробка)

Набір з 10 класичних коливальних блешень, які призначені для успішного лову практично всіх видів хижаків як на річці з течією, так і на водоймах зі стоячою водою.

У набір входять дві 3-грамові блешні з одинарним гачком, в основному, для лову форелі та окуня, решта 5-ти та 8-ми грамових оснащена трійником з "точкою атаки" у вигляді червоного прапорця риб'ячого хвоста. Коливалки виконані в золотому та срібному стійкому покритті.
Набір коливалок FOX Trout Spoon Kit рекомендований для лову щуки, окуня, жереха, судака, язя та форелі протягом усього сезону відкритої води.

Комплектується у коробці 12х8 см.
Вага з коробкою - 103 грама.

Набір коливалок FOX Trout Spoon BIG Kit (20 шт приманок + коробка)

Набір з 20 класичних коливальних блешень, які призначені для успішного лову практично всіх видів хижаків як на річці з течією, так і на водоймах зі стоячою водою.

Коливалки оснащені трійником з "точкою атаки" у вигляді червоного прапорця риб'ячого хвоста та виконані в золотому та срібному стійкому покритті.
Набір коливалок FOX Trout Spoon BIG Kit рекомендований для лову щуки, окуня, жереха, судака, язя та форелі протягом усього сезону відкритої води.

Довжина та вага:

3 см, 4 г - 2 шт.
4 см, 5 г - 2 шт.
4 см, 6 г - 2 шт.
4 см, 7 г - 2 шт.
4,5 см, 8 г - 2 шт.
6 см, 7 г - 2 шт.
6 см, 8 г - 2 шт.
6 см, 8 г - 2 шт.
6 см, 9 г - 2 шт.
6,5 см, 10 г - 2 шт.

Комплектується у коробці 12х6х2 см.
Вага з коробкою - 174 грама.

В даний момент набори коливалок FOX Trout Spoon Kit та FOX Trout Spoon BIG Kit коштують всього 259 та 619 гривень.

Набори коливалок FOX Trout Spoon Kit та FOX Trout Spoon BIG Kit можна переглянути та замовити в розділі НАБОРИ БЛЕШЕНЬ нашого інтернет-магазину.