FOX QUBIQ - плаваючий підповерхневий кренк обтічної та практично квадратної форми тіла виявляє рибу як безпосередньо під поверхнею водної гладі, так і на глибині до 30 сантиметрів, демонструючи потужну гру, характерну для crank bait.

Має дуже великий для свого розміру лобовий опір, переміщає велику кількість води, завдяки чому сприймається рецепторами хижої риби з дуже значної відстані, але при цьому не відлякує хижаків тих видів, для яких це критично, своїми габаритами.

Як і будь-який кренк FOX QUBIQ допускає застосування практично будь-яких проводок, але ідеальний він при всіляких варіаціях рівномірної проводки - це і просто "рівномірка" і зупинки та прискорення та посмикування - все, що завгодно і в будь-яких поєднаннях. Тільки не потрібно його "гнати" - FOX QUBIQ починає "грати" на найповільнішій швидкості проводки і цим також можна успішно користуватися.

7-грамовий 4,5-сантиметровий "Кубик" "озброєний" 3D очима, екстра гострими карбоновими гачками та шумовою кулькою всередині і чудово підійде для "полювання" на "перекатного" голавля, "перебірливого" язя та "допитливу" форель.

На даний момент воблери FOX QUBIQ коштують лише 79 гривень за штуку.

Воблери FOX QUBIQ можна переглянути та замовити у розділі ВОБЛЕРИ нашого інтернет-магазину.