При виборі набору приманок для лову окуня багато залежить від переваг самого рибалки, умов лову і сезону. Однак деякі приманки широко застосовуються для лову окуня і вважаються ефективними. Поппер - поверхневий безлопатевий воблер, який під час проведення створює булькаючий звук. Його легко впізнати серед інших видів приманки щодо характерної виїмки в передній частині. Зовні поппер нагадує рибі жабку, поранену рибку або комаху, що впала у воду і створює багато хаотичних рухів. Найчастіше на таку приманку ловиться окунь, проте при правильній проводці можна розраховувати і на багатший улов: вам можуть потрапити не тільки щука, а й голавль, жерех, судак чи язь.

Набір попперів FOX Fat Popper Kit (5 шт приманок + коробка)

FOX Fat Popper Kit - це набір з п'яти попперів в уловистих привабливих кольорах, оснащених 3D Lure Eyes очима та екстра гострими потрійними гачками #6.

Довжина - 6,5 см.
Вага - 12 грам.
Комплектується в коробці 16,2х9,2х2,5 см.
Вага в упаковці - 106 грам.

*У вартість входить кількість приманок 5 шт. + коробка!
Також набір приманок - це чудовий подарунок для рибалки.

Набір попперів FOX BIG Popper Kit (5 шт приманок + коробка)

FOX BIG Popper Kit - це набір з п'яти попперів в уловистих привабливих кольорах, оснащених 3D Lure Eyes очима та екстра гострими потрійними гачками #4.

Довжина - 9 см.
Вага - 14 грам.
Комплектується в коробці 18х10,3х3 см.
Вага в упаковці - 143 грама.

*У вартість входить кількість приманок 5 шт. + коробка!
Також набір приманок - це чудовий подарунок для рибалки.

В даний момент набори воблерів FOX Fat Popper Kit (5 шт приманок + коробка) та FOX BIG Popper Kit (5 шт приманок + коробка) коштують всього 299 та 359  гривень.

Набори воблерів FOX Fat Popper Kit та FOX BIG Popper Kit можна переглянути та замовити в розділі НАБОРИ ВОБЛЕРІВ нашого інтернет-магазину.