Найбільш відомим, поширеним та ефективним видом приманки для хижака, яка імітує рухи природного кормового об'єкта, залишається блешня. Головна відмінна риса блешень - простота у використанні. При цьому не має великого значення, блешня на окуня або щуку набувається, всі вироби зручні та ефективні при правильному застосуванні.
Фахівці завжди рекомендують почати лов хижака саме з цих найпростіших приманок. У руках досвідченого рибалки, який вміє керувати проводкою і чергувати паузи з активним стимулюванням руху, блешня на щуку або іншого хижака стане максимально уловистим інструментом.
Найбільш захоплююча рибалка чекає кожного рибалки, якщо він візьме з собою на водойму блешню, що обертається - саме ці приманки "класичних" невеликих розмірів входять до топ кращих приманок в арсеналі кожного спінінгіста.

FOX Butterfly Kit - це набір з п'яти мініатюрних обертових блешень в уловістих привабливих кольорах з супер гострим одинарним гачком, які, безумовно, будуть ефективними для лову окуня та форелі, а також щуки і головня.

Довжина - 6,5 см.
Вага - 2,2 грама.
Комплектується у коробці 12,5х6х2,5 см.
Вага з коробкою - 41 грам.

В даний момент набір обертових блешень FOX Butterfly Kit (5 шт приманок + коробка) коштує всього 349 гривень.

Набор вертушек FOX Butterfly Kit можна переглянути та замовити в розділі НАБОРИ БЛЕШЕНЬ нашого інтернет-магазину.