Рибальські коробки - це спеціальні контейнери для зберігання та транспортування рибальських снастей, приманок, інструментів та інших необхідних речей. Рибальські коробки бувають різних видів залежно від їх розміру, форми, конструкції, кількості відділень та способу відкриття. Існують також універсальні рибальські коробки, які можна пристосовувати під різні потреби.
Матеріали, з яких виготовляються рибальські коробки, повинні бути міцними, легкими, водонепроникними та стійкими до корозії та ультрафіолету. Найпоширеніший матеріал - це пластик. Пластикові коробки мають велику різноманітність кольорів і форм, легко миються і не бояться вологи.
Застосування рибальських коробок залежить від того, яку рибу ви збираєтесь ловити, які снасті ви використовуєте, як довго ви на воді і який транспорт ви вибираєте. Для легкої та швидкої риболовлі підійдуть невеликі та компактні коробки з кількома відділеннями для найнеобхідніших речей. Для тривалої та серйозної риболовлі краще вибрати великі та місткі коробки з безліччю осередків для різноманітних снастей та приманок. Для подорожей на автомобілі або човні можна використовувати жорсткі та стійкі коробки із замками та ручками для безпеки та зручності. Для пішого ходіння або велосипеда можна віддати перевагу м'яким і легким коробкам з ременями або лямками для комфорту і мобільності.

Коробка FOX Fishing Lure Storage Box виконана з якісного міцного пластику і всього однією застібкою, яка може витримати безліч напруги при відкриванні/закриванні, щільно прилягає до корпусу, і з такою застібкою легко керуватися однією рукою. Завдяки конструкції можна змінювати об'єм осередку за рахунок перегородок, що витягуються, що дає Вам більше свободи у формуванні простору для зберігання та транспортування дрібної фурнітури, гачків, вантажів, приманок та інших дрібниць.

Коробки FOX Fishing Lure Storage Box доступні в розмірі 21 х 14.5 х 2.5 cм., вагою 158 грам і 6-ти кольорах:

Коробка FOX Fishing Lure Storage Box, 21*14.5*2.5cm, 158g, Green
Коробка FOX Fishing Lure Storage Box, 21*14.5*2.5cm, 158g, Pink
Коробка FOX Fishing Lure Storage Box, 21*14.5*2.5cm, 158g, Red
Коробка FOX Fishing Lure Storage Box, 21*14.5*2.5cm, 158g, Blue
Коробка FOX Fishing Lure Storage Box, 21*14.5*2.5cm, 158g, Orange
Коробка FOX Fishing Lure Storage Box, 21*14.5*2.5cm, 158g, Grey

Коробка FOX Double Layers Box - двостороння модель, виконана з міцного пластику не підданого впливу силікону, оснащена якісними поворотними петлями та широкими засувками та ідеально підходить для зберігання та транспортування воблерів, а також блешень та силікону. Завдяки реверсивній конструкції дозволяє компактно розмістити достатню кількість приманок, які потрібні на рибалці. Осередки V-подібної форми не дають воблерам перевалюватися з боку в бік під час транспортування, що зберігає їх від пошкодження власними гачками. Спеціальні вентиляційні отвори не дозволять волозі накопичуватися всередині коробки, завдяки чому приманки не окислюватимуться.

Коробки FOX Double Layers Box доступні в 2-х розмірах, 2-х вагах та 2-х кольорах:

Коробка FOX Double Layers Box, 20*17.5*5cm, 256g, Dark Grey
Коробка FOX Double Layers Box, 20*17.5*5cm, 256g, Orange
Коробка FOX Double Layers Box, 27*19*5cm, 380g, Dark Grey
Коробка FOX Double Layers Box, 27*19*5cm, 380g, Orange

Коробка FOX Waterproof Storage Box - водонепроникний удароміцний органайзер із міцного ABS пластику оснащений поворотними петлями та надійними застібками та ідеально підходить для зберігання та транспортування дрібної фурнітури, гачків, вантажів, приманок та інших дрібниць.

Коробка FOX Waterproof Storage Box, 27*17*5.3cm, 356g, Grey/Orange має 15 осередків та 3 ряди.
Коробка FOX Waterproof Storage Box, 35.5*22*5.3cm, 546g, Grey/Orange має 24 осередка та 4 ряди.

Завдяки конструкції можна змінювати об'єм осередку за рахунок перегородок, що витягуються, що дозволяє помістити велику кількість приманок. Коробка має посилені засувки, а також неопренову вставку по периметру коробки для запобігання попаданню води.

В даний момент КОРОБКИ FOX коштуєть всього від 149 до 499 гривень.

КОРОБКИ FOX можна переглянути та замовити в розділі КОРОБКИ нашого інтернет-магазину.