Вибір набору приманок для лову щуки, судака та окуня залежить від різних факторів, таких як місце риболовлі, умови лову та переваги рибалки. Однак є деякі типи приманок, які зазвичай ефективні при лові зазначених видів риби.

Суглобові (Jointed) - це багатокомпонентні воблери, які складаються з двох або більше частин, з'єднаних між собою гнучким зв'язком. За допомогою цієї конструкції воблери Jointed можуть імітувати рух риби ще більш реалістично, тому що вони здатні імітувати більш природні рухи тіла риби при плаванні у воді. Таким чином вони створюють максимальну ілюзію живої риби, що приваблює велику кількість хижих риб. Jointed воблери зазвичай мають привабливий зовнішній вигляд і доступні в різних розмірах і формах, що дозволяє підібрати найбільш підходящий варіант для лову тієї чи іншої риби. Вони широко використовуються для лову щуки, судака та окуня.

Воблери FOX Jointed Pike Kit - це суглобові мінноу з 3-х частин з яскравою активною грою при будь-якій проводці, яка, безумовно, привабить як активну, так і пасивну щуку. Воблери виконані з ABS Plastic у 5-ти привабливих кольорах, оснащені 3D Lure Eyes очима та екстра гострими потрійними гачками #4.

Довжина - 12,5 см.
Вага - 16,2 грама.
Комплектується в коробці 15х13,5х2,5 см.
Вага в упаковці - 149 грам.

*У вартість входить кількість приманок 5 шт. + коробка!
Також набір приманок - це чудовий подарунок для рибалки.

В даний момент набір воблерів FOX Jointed Pike Kit (5 шт приманок + коробка) коштує всього 479 гривень.

Набір воблерів FOX Jointed Pike Kit можна переглянути та замовити в розділі НАБОРИ ВОБЛЕРІВ нашого інтернет-магазину.