Якщо Ви націлені на різноманітну рибалку - готовий набір з 5-ти воблерів, підібраний фахівцями зі складу та палітри кольорів, зробить Вашу підготовку до неї швидкою і успішною, на якому б водоймищі Ви не зібралися ловити - тихий ставок, бурхлива річка або безкрайнє водосховище, і який гаданий трофей зібралися здобути - у цьому наборі знайдеться саме та приманка, яка Вам у цьому допоможе.

У наборі FOX Luminous Minnow Kit зібрані воблери з п'яти типів приманки: Popper підійде для всюдисущого окуня, Pencil - на швидкого жереха, VIB - на хитрого судака, Minnow - на ненажерливу щуку, а Crank безсумнівно сподобається обережним голавлю і навіть "нехижим" плотві або краснопірці.

За якістю приманки не поступаються не менш відомим і іменитим воблерам, що говорити за ціною, яка доступна практично кожному рибалці - враховуючи, що хижака часто можна знайти в корчах, затоплених кущах та інших "міцних" місцях, то фактор вартості приманки буде якщо і не вирішальним, то важливим - а в цих воблерів все гаразд і з ціною, і з уловистістю.

Всі воблери в наборі поверхневі та люмінісцентні - світяться в темряві, оснащені 3D очима, екстра гострими потрійними гачками і шумовими кульками.

Crank: довжина - 7.5 см., вага - 11 грам
Popper: довжина - 7 см., вага - 10 грам
VIB: довжина - 8 см., вага - 11 грам
Minnow: довжина - 8.5 см., вага - 8 грам
Pencil: довжина - 9 см., вага - 9 грам

Робоча глибина - topwater.

Комплектується у коробці 17х9х3 см.
Вага з коробкою - 130 грам.

*У вартість входить кількість приманок 5 шт. + коробка!
Також набір приманок - це чудовий подарунок для рибалки.

В даний момент набір воблерів FOX Luminous Minnow Kit (5 шт приманок + коробка) коштує всього 249 гривень.

Набір воблерів FOX Luminous Minnow Kit можна переглянути та замовити в розділі НАБОРИ ВОБЛЕРІВ нашого інтернет-магазину.