Вибір набору приманок для ловлі щуки, судака, жереха, окуня, язя та головня залежить від різних факторів, таких як місце рибалки, умов ловлі та переваг рибака. Однак є деякі типи приманок, які зазвичай ефективні при ловлі вказаних видів риби. Воблери є одними із самих популярних приманок для ловлі щуки, судака, жереха, окуня, язя та головня. Вони імітують рибу і приваблюють хищників своїм рухом і блеском. Різні розміри і кольори воблерів можуть бути ефективними в різних умовах ловлі, таких як глибина водоєму, погода і час року. Практика та експериментування з різними прийомами допоможуть визначити, які з них найбільш ефективні для вас у конкретних умовах.

Набір воблерів FOX Minnow Kit 7.5cm (5 шт приманок + коробка)

Всі воблери FOX Minnow Kit 7.5cm виконані з ABS Plastic у 5-ти Laser Reflection кольорах, оснащені 3D Simulation Fisheye очима, шумовими кульками та екстра гострими потрійними гачками Sharp Hook Tip #10.

Довжина - 7,5 см.
Вага - 5,1 грам.
Комплектується в коробці 16,2х9,2х2,5 см.
Вага в упаковці - 81 грам.

*У вартість входить кількість приманок 5 шт. + коробка!
Також набір приманок - це чудовий подарунок для рибалки.

Набір воблерів FOX Minnow Kit 8.8cm (5 шт приманок + коробка)

Всі воблери FOX Minnow Kit 8.8cm виконані з ABS Plastic у 5-ти Laser Reflection кольорах, оснащені 3D Simulation Fisheye очима та екстра гострими потрійними гачками High Carbon Steel Hook #6.

Довжина - 8,8 см.
Вага - 9 грам.
Комплектується в коробці 16,2х9,2х2,5 см.
Вага в упаковці - 104 грама.

*У вартість входить кількість приманок 5 шт. + коробка!
Також набір приманок - це чудовий подарунок для рибалки.

В даний момент набори воблерів FOX Minnow Kit 7.5cm (5 шт приманок + коробка) та FOX Minnow Kit 8.8cm (5 шт приманок + коробка) коштують всього 449 та 349 гривень.

Набори воблерів FOX Minnow Kit 7.5cm та FOX Minnow Kit 8.8cm можна переглянути та замовити в розділі НАБОРИ ВОБЛЕРІВ нашого інтернет-магазину.