Джиг-головка - це свинцеве або вольфрамове грузило певної форми з укріпленим в ньому гачком, яке використовується при джиговому лові (джиг-спінінг) на різних силіконових приманках: віброхвостах, твістерах, слагах, черв'яках, октопусах і всіляких креативних варіаціях, а також у комбінації на різних варіантах стримерів та вабиків.

З усіляких форм джиг-головок можна виділити популярні і часто використовувані - це кругла (кулька) або овальна (у формі м'яча для регбі), які іноді трохи плескаті з боків для зменшення опору повітря при закиданні і, відповідно, збільшення дальності закидання; розбірна кругла "чебурашка" або у формі "чобітка-каблучка", які збільшують маневреність та керованість гри приманки; оригінальна форма "поні-кобилка", які іноді буває з вушком для кріплення невеликої пелюстки, що тріпоче, для привернення уваги пасивного або ситого хижака.

Гачки у литої джиг-головки (іноді застосовуються гачки з навитою на нього пружиною) бувають різних розмірів, і з різною довжиною цівка - короткі, довгі, середньої довжини, на джиг-головці з впаяною пружиною і сталевим повідцем застосовуються потрійні гачки, а на розбірних джиг-головках часто застосовуються офсетники, двійники і навіть трійники. Силіконову, або іншу для цього призначену приманку, надягають на джиг-головку, приховуючи жало гачка в тілі приманки, або залишаючи його назовні - кожен спосіб по-своєму хороший для різних умов і методів лову.

Співвідношення джиг-головки і силіконової приманки, що з нею застосовується - за вагою, формою, іноді кольором - має бути збалансовано: джиг-головку потрібно підбирати таким чином, щоб вона відповідала приманці, і щоб загалом така комбінація забезпечувала необхідну, стійку гру. Вибирайте джигову головку в залежності від передбачуваного місця лову і приманки, що використовується з нею, можливої ​​глибини, швидкості течії, вітру та іншого, з тим розрахунком, щоб приманка не дуже сильно "борознила" дно, і не "плавала" при сильній течії на поверхні.

Свинцева Джиг Головка FOX - це грузило кулястої форми, лите зі свинцю із закріпленим на мертво в ньому гачком для оснащення різних їстівних силіконових приманок, будь то віброхвости, твістери, слаги і т. п.: при опусканні на грунт джиг-головки жало гачка з наживкою буде піднято вгору, що дуже нагадує кормящуюся рибку і провокує хижака зробити атаку.
Джиг Головка FOX випускається у вагах від 3-х до 30-ти грам з номерами гачків 1/0, 2/0, 3/0, 4/0, 5/0, 6/0.

Свинцевий вантаж "Чебурашка" FOX - найпростіший, найбільш поширений вантаж для джигової ловлі: тіло вантажу свинцеве, кулясте, проріз під скобу зміщений вгору для правильного позиціонування приманки - монтаж з таким вантажем летить далеко і точно. "Чебурашка" FOX оснащений тривимірною скобою з міцного нержавіючого дроту - така скоба не схильна до корозії, зручний при збірці-розбиранні монтажу і витримує навантаження при виведенні будь-якого трофея.
"Чебурашка" FOX випускається у вагах від 1-го до 60-ти грам, як в пофарбованої версії (стійке покриття, різноманітні кольори), так і без покриття.

Свинцевий вантаж "Штопор" FOX - свинцева головка у формі кулі з влитою в неї пружиною, для кріплення силіконових, а також натуральних приманок, вушком для монтажу до основної волосіні і застібкою "Американка" для з'єднання приманки з головкою і трійником: вся фурнітура виготовлена з якісного нержавіючого дроту, що виключає корозію, розривне навантаження на даний монтаж - більше 30 кілограмів !
"Штопор" FOX застосовується для ужения хижої риби, як ступінчастою, так і рівномірною проводкою, а також тролінгом, та випускається у вагах від 3-го до 25-ти грам.

В даний момент свинцеві Джиг Головки FOX коштують всього від 7 до 15 гривень, свинцеві вантажі "Чебурашка" FOX - від 2 до 6 гривень, свинцеві вантажі "Штопор" FOX - від 4 до 7 гривень !

ДЖИГ ГОЛОВКИ FOX, ЧЕБУРАШКИ FOX та ШТОПОР FOX можна переглянути та замовити в розділі ОСНАЩЕННЯ нашого інтернет-магазину.