Рибальські коробки - це спеціальні контейнери для зберігання та транспортування рибальських снастей, приманок, інструментів та інших необхідних речей. Рибальські коробки бувають різних видів залежно від їх розміру, форми, конструкції, кількості відділень та способу відкриття. Існують також універсальні рибальські коробки, які можна пристосовувати під різні потреби.
Матеріали, з яких виготовляються рибальські коробки, повинні бути міцними, легкими, водонепроникними та стійкими до корозії та ультрафіолету. Найпоширеніший матеріал - це пластик. Пластикові коробки мають велику різноманітність кольорів і форм, легко миються і не бояться вологи.
Застосування рибальських коробок залежить від того, яку рибу ви збираєтесь ловити, які снасті ви використовуєте, як довго ви на воді і який транспорт ви вибираєте. Для легкої та швидкої риболовлі підійдуть невеликі та компактні коробки з кількома відділеннями для найнеобхідніших речей. Для тривалої та серйозної риболовлі краще вибрати великі та місткі коробки з безліччю осередків для різноманітних снастей та приманок. Для подорожей на автомобілі або човні можна використовувати жорсткі та стійкі коробки із замками та ручками для безпеки та зручності. Для пішого ходіння або велосипеда можна віддати перевагу м'яким і легким коробкам з ременями або лямками для комфорту і мобільності.

FOX SimpleBox - класична одностороння рибальська коробка з якісного міцного прозорого пластику має 5 просторих секцій для зберігання та транспортування воблерів, блешень, силікону та інших рибальських дрібниць. Оснащена якісною надійною застібкою, яка може витримати безліч напруги при відкриванні/закриванні, щільно прилягає до корпусу, і з такою застібкою легко керуватися однією рукою.

Коробки FOX SimpleBox доступні в 4-х розмірах:

FOX SimpleBox A - 13.2*7.2*2cm, 30g
FOX SimpleBox B - 16.2*9.2*2.5cm, 50g
FOX SimpleBox C - 17.5*15.5*2.8cm, 65g
FOX SimpleBox D - 18*10.3*3cm, 85g

В даний момент коробки FOX SimpleBox коштуєть всього від 35 до 95 гривень.

КОРОБКИ FOX SIMPLEBOX можна переглянути та замовити в розділі КОРОБКИ нашого інтернет-магазину.