НОВИНКА!
Тейл спіннери FOX TURBO Tail Spinner - це поєднання класичного тейл спіннера та роботи пелюстки класичної вертушки, завдяки чому зменшується кількість збоєм гри приманки!

Тейл спіннери FOX TURBO Tail Spinner - компактні універсальні металеві приманки, що тонуть, для облова великих глибин і придонного шару водойми. Завдяки обтічному тілу і великій масі, в порівнянні з об'ємом, далеко летять на закиданні і швидко тонуть - при цьому пелюстка, розташована в задній частині, постійно обертається, а на проводці тіло починає спокушливо виляти на всі боки. Таким чином, потужна вібрація та відблиски, які видає дана приманка, приваблюють рибу і спокушають її на клювання.

FOX TURBO Tail Spinner оснащені 3D очима, екстра гострими потрійними гачками з високовуглецевої сталі та успішно ловлять жереха, окуня, судака, щуку, сома як на рівномірній проводці в товщі води, так і на джиговій проводці з періодичними торканнями дна, а також при висах з човна або з льоду.

FOX TURBO Tail Spinner мают довжину 48 та 52 міліметра, вагу 7 та 10 грам відповідно та комплектуються в коробці 13х7х2 сантиметра.

В даний момент набори тейл спіннерів FOX TURBO Tail Spinner Kit (5 шт приманок + коробка) коштують всього 469 і 499 гривень.

Набори тейл спіннерів FOX TURBO Tail Spinner Kit можна переглянути та замовити в розділі НАБОРИ ТЕЙЛ СПІНЕРІВ нашого інтернет-магазину.