Тейл спіннери FOX Jig Tail Spinner - компактні, універсальні, металеві, тонучі приманки, для облова середніх глибин і придонного шару водойми. Завдяки компактному тілу і великій масі, в порівнянні з об'ємом тіла - далеко летять на закиданні і швидко тонуть, при цьому пелюстка, розташована в задній частині, постійно обертається, а на проводці тіло починає спокусливо виляти на всі боки. Таким чином, потужна вібрація і відблиски, які видає дана блешня, приваблюють рибу і спокушають її на клювання.

FOX Jig Tail Spinner оснащені 3D очима, екстра гострим потрійним гачком, шумовими кульками, пелюсткою Colorado - успішно ловлять жереха, окуня, судака, щуку, сома як на рівномірній проводці в товщі води, так і на джиговій проводці при ловлі спіннінгом, а також при зимовій риболовлі з льоду.

FOX Jig Tail Spinner Kit доступні у 6-х варіантах комплектів:

Вага - 7 грам, Довжина - 2 см.
Вага - 9 грам, Довжина - 2,5 см.
Вага - 11 грам, Довжина - 2,5 см.
Вага - 14 грам, Довжина - 3 см.
Вага - 16 грам, Довжина - 3,5 см.
Вага - 21 грам, Довжина - 3,5 см.

Також набір приманок - це чудовий подарунок для рибалки.

На даний момент набори тейл спіннерів FOX Jig Tail Spinner Kit (5 шт приманок + коробка) коштують лише від 389 до 459 гривень.

Набори тейл спіннерів FOX Jig Tail Spinner Kit можна переглянути та замовити в розділі НАБОРИ ТЕЙЛ СПІННЕРІВ нашого інтернет-магазину.