Фарба Такумі, що загострює ваше сприйняття!

"Вийдіть з магазину, дістаньте його з коробки, Я хочу, щоб ви побачили його в сонячному світлі. Тому що кількість і інтенсивність кольорів, які відображаються, на порядки вищі, ніж те, що ви бачите при освітленні світлодіодних ламп".

Зроблено Мейстер. Приманка компанії малюють та покривають на 3-му поверсі штаб-квартири Megabass у місті Хамамацу, префектура Сідзуока. Техніка друку (трансферний друк) вже давно використовується для "реалістичної" обробки, але у Мегабаса це справді живе ручне фарбування.

Будь то дерево або пластик, збирання, полірування та шліфування поверхні, а також фарбування виконуються вручну. Отже, якщо точність фарби, що передається, настільки висока, може виникнути "проблема" у виробництві приманок як масової продукції. Цю "художню обробку", новий метод малювання для Megabass, ніхто не може повторити. Проблема в тому, що вона не підходить для масового виробництва.

Ось що про це докладніше нам розповідає Юкі Іто: "Розписом художнього оздоблення займається художник-ветеран, якого ми називаємо "Мейстер". У Megabass вже працюють художники 2-го та 3-го покоління, які можуть виробляти серійно цей неймовірний рівень живопису. нас стійка стабільна система розвитку. Через 33 роки після створення Megabass я глибоко зворушений тим фактом, що така ера настала на нашому підприємстві". Умілі "мейстери" розмахують своїми руками на 3-му поверсі головного офісу заводу.

Oikawa з яскравим шлюбним забарвленням, злегка іржава Sweet Fish і корюшка з різними колірними характеристиками в залежності від місця походження - всі вони досить реалістичні, навіть для того, щоб їх можна було опублікувати в ілюстрованій книзі про рибу. При фарбуванні пластикової моделі навіть є відчуття, що тебе всмоктує болото. І чим вища глибина реалізму як приманки, тим більше занурення у світ мистецтва малювання фарбою, а не друку. Oikawa при трансферному друку - це Oikawa як є, але у випадку з натуральною фарбою є як мінімум два варіанти вираження, а насправді кожне унікальне. Точно копіювати модель Oikawa неможливо, але можна спроектувати основні характеристики, включивши Oikawa в колір приманки. Художнє оздоблення – остання. Візьмемо, наприклад, Wanten: гостра лінія хребта використовується для перемикання кольору та ступеня світлопропускання, щоб підкреслити зміну кольору та бризок води під час використання.

Ймовірно, найбільшою перевагою у фарбуванні пластикових приманок є можливість таким чином контролювати ступінь світлопропускання від нуля до 100. Дерево та спінена смола є непрозорими варіантами, але з пластиком діапазон виразності може бути безступінчасто розширений від непрозорого покриття до просвітленого. Megabass https://rybalka.ua/search/?q=Megabass вважається на сьогодні найкращим виробником приманок у світі як їхня виразність.

День, коли я пізнав силу "справжнього"!

"День" пана Іто починається з того моменту, коли Megabass був заснований близько 30 років тому.

"Це було, коли я ловив форель на озері Аші. Мені вдалося обкатати різні прийоми в проводці воблерів фірми Rapala, і мені вдалося зловити 5 або 6 риб. Але недалеко був рибалок, який упіймав 50 риб. І коли він показав мені свою приманку, яку він використовував, я просто прийняв її за справжню рибу.Це була практично справжня корюшка виготовлена різьбленням різьблення по дереву. приманка в той час не була зроблена у вигляді безгубого гольяну або I-подібної форми.Це було давно, тому я хотів би пробачити вам, що це була справжня корюшка з дерева.І ось чому.Це мені нагадує постійно про силу справжнього (реального ), тому що елементи оформлення, які я зміг тоді вловити, були "точно такими ж, як справжні". Той день, коли я програв рибалку на порядок з воблером Rapala, - один з моїх переломних моментів".

З досліджень окуня, як промислової риби, пан Іто вже багато років вивчає його підвиди з різних боків.

Ми підсумуємо лише основні моменти результатів досліджень, які розглянули "бас як промислову рибу", прив'язуючись не тільки до власного дослідницького комплексу (дослідницькому ставку на місці вугрівної ферми), але й до Рибного господарства та Науково-дослідного інституту морських технологій префектури Сідзуока.

• Фокусна відстань зору окуня становить від 0,17 до 0,2.
• У окуня існує відмінна функція мозку з налаштування фокусу та здатність розрізняти об'єкти.
• Відмінний лінійний зір.
 
З приводу останньої "прямої видимості" ... "Здатність розрізняти прямі об'єкти. Це також може бути здатністю бути уважним до натягнутої волосіні, коли наприклад плаває подовжена наживка, така як корюшка. Оскільки лей-лінія (точка уваги), що випускається рибою, також Лінійна, зір хижака - основна здатність помічати існування їжі на відстані Якщо думати, то основне, що приваблює хижака це схожість образу з основною кормовою базою. намальованої на боці тіла, коли вісь дії проходить горизонтально.Я підозрюю, що кожна лей-лінія має бути завжди звернена до лінії огляду окуня.Існує дизайн забарвлення, в якому використовується гостра лінія хребта приманки та прозора/непрозора межа, що фарбується окремо. обробка обов'язково включає всі знання про рибу в кожному конкретному регіоні ".

Більше інформації про наявність та ціни на воблери Megabass ви можете отримати в нашому розділі ВОБЛЕРИ.