Norman Lures – американська компанія, що спеціалізується на випуску рибальських товарів. Будучи створена захопленим рибалкою Біллом Норманом ще на початку 70-х років минулого століття, компанія зуміла зберегти свою самобутність і випускає свої приманки, затребувані у всьому світі.

Norman Lures самостійна компанія, незважаючи на існуючі тенденції злиття багатьох рибальських фірм у мега корпорації - всю свою продукцію фірма виробляє виключно на території США, зберігаючи при цьому свій впізнаваний стиль, і більш, ніж демократичні ціни і на приманки, і на аксесуари.

Всі воблери Norman Lures забезпечують легкість під час проведення, унікальну для воблера такого розміру та глибини.

Norman Deep Diver - глибоководний воблер з великим тілом, що виграє американські рибальські турніри з 1987 року, підходить як для кастингу, так і для тролінгу і здатний занурюватися на глибину до 5.5 метрів (18 футів) при лові закид. Як і всі воблери Norman виготовлений із бутирата (butyrate), який створює глухий звук, що приваблює навіть здалеку і провокує на атаку щуку, судака та сома. Доступний у довжині 7.6 см. (3 дюйми) та вазі 17.7 грам (5/8 унцій).

Norman N XS - цей глибоководний воблер оснащений лопаттю, форма якої забезпечує швидке вертикальне заглиблення до 4.8 метрів (16 футів), характеризується живою грою і відрізняється відмінними кастинговими характеристиками для лову великого окуня, щуки, судака та сома. Доступний у довжині 6.35 см. (2 1/2 дюйма) та вазі 17.7 грам (5/8 унцій).

Norman Deep Tiny N - ідеальний "вибір" для воблера, коли потрібно зменшити розмір, щоб зловити більшого баса і окуня на глибині метрів (6 футів). Доступний у довжині 3.8 см. (1 1/2 дюйма) та вазі 3.5 грама (1/8 унцій).

Norman Deep Baby N - класичний кренк, що швидко заглиблюється, для лову на глибині до 2.5 метра (8 футів). Доступний у довжині 5 см. (2 дюйми) та вазі 7 грам (1/4 унцій).

Norman Deep Little N - кренк для лову на середніх глибинах, що дуже швидко заглиблюється і виходить на робочий горизонт до 4 метрів (12 футів). Фірмова "норманська" середньо-широка гра воблера допомогла здобути перемоги у найбільших турнірах США з лову басу, включаючи Bassmaster Classic. Доступний у довжині 6.35 см. (2 1/2 дюйма) та вазі 10.6 грама (3/8 унцій).