Компанія Fox Lures добре відома вітчизняним рибалкам силіконовими приманками Abyss, Traper, Gloom, Reaper, Swimmer. Виконані з високоякісного м'якого PVC пластику, приманки Fox створювалися і створюються за щільного сприяння інженерів, практикуючих спортсменів і любителів лову спінінга, які точно знають, що треба як вітчизняним, так і закордонним хижакам.

Ось що кажуть люди відповідальні за створення силіконових приманок FOX:

Найголовніша зміна – у складі гуми. Шляхом тривалих проб та тестів, у тісному контакті з іноземними технологами та іхтіологами ми підібрали цілий набір амінокислот, солей та атрактантів, що найбільш повно відповідають принципу «Їстівний силікон» для вітчизняного хижака. Не для кого не секрет, що закордонні виробники приманок з м'якого пластику насамперед орієнтуються на великоротого окуня (баса) і трохи рідше – на морських окунів. Слід визнати, що деякі з цих приманок непогано працюють і з нашого хижака. Ми вирішили поєднати практичність і красу, і зробити «їстівний» силікон для окуня, судака, щуки та сома, який максимально повно перекривав би всі можливі ситуації, що виникають на вітчизняних водоймах. Тести приманок тривали дуже довго, майже 2 роки, але сьогодні ми можемо стверджувати – склад оптимальний. Окрім роботи над складом матеріалу, яка ніколи не припиняється, ми суттєво розширили модельний ряд наших приманок та раді представити українським спінінгістам цілу лінійку нових приманок Fox.

1. Krill (креветка).

Невеликий твістер, розрахований насамперед на любителів мікроджигу і особливо на спортсменів, призначається насамперед окуню, невеликому судаку та щуці.

Ребристе тіло, м'який пластик, глибока внутрішня ароматизація, і велика кількість солі робить Krill чарівною принадою, здатною спокусити саму запресовану рибу, що особливо актуально на змаганнях, коли після першого туру риба налякана та наколота. Krill випускається в одному розмірі – 35 мм.

2. Maggot (опаріш).

Принада типу «слайдер» - твістерне тіло, і невеликий хвіст-«п'ятка» як на віброхвостах. Не найпоширеніший типаж, принаймні поки що. Адже давно відомо, що в нашій країні приманка має бути схожою на рибку, навіть коли судак віддає перевагу черв'яку або імітації тритону, або взагалі незрозуміло чого, і багато спортсменів приманки - слайдери називають не інакше як «чемпіонський» силікон.

Головне застосування Maggot в наших умовах, це лов середнього та великого окуня, невеликої щуки та судака, особливо в холодній воді. Слід також відзначити цікавий факт з життя Maggot - до нього, особливо навесні і восени виявляють підвищений інтерес великі не хижі риби - короп і лящ, і головне в такому випадку - наявність на снасті досить міцного гачка, більше терпіння і трохи удачі - виведення -4 кілограмового «тузика» ультралайтовою снастю принесе Вам справжнє задоволення. Розмір приманки - максимально універсальний - 40 мм.

3. Leech (п'явка).

Приманка Leech призначена насамперед для лову пасивної риби, яка перебуває в стані близькому до анабіозу. Коли температура води перевищує всі мислимі межі, коли тиск за добу впав на 20 мм р.с., сонячне затемнення, виверження вулкана Ейяф'ятлайокудль та інші напасті трапляються одночасно-риба часто відмовляється клювати на звичні приманки і тоді приходить час «п'явки».

Оснащений шарнірним монтажем, з використанням офсетного або просто одинарного гачка Leech на коротких кистьових підкидах звивається всім тілом, імітуючи одночасно і синусоїдальні рухи п'явки, і конвульсії малька, що вмирає. Подібна форма давно була відома вітчизняним спінінгістам за принадами деяких японських виробників, але на відміну від них, Leech набагато міцніший, що позитивно позначається на збереженні приманок («японцям» окуні відривають хвости на кожній другій клюванні), дуже м'які та солоні, що благотворно позначається загальної уловистости. Випускається Leech у трьох розмірах, 55, 70, 90 мм.

4. Grubber (тральщик).

Твістер з незвичайною грою, Grubber, випускається в трьох розмірах (55, 70, 90 мм.) Твістер Grubber відрізняється від звичних нам твістерів багатьом. Тут і не стандартна форма хвоста, і дрібноребристе тіло, і потовщення хвоста наприкінці, яке різко зменшує амплітуду гри хвоста на проводці, збільшуючи частоту. Головний трофей, на який розрахований Grubber – насамперед судак. Саме, виходячи з переваг цього хижака, Grubber отримав свою незвичайну форму, і швидку гру, що струмує.

Найменші, 55 і 70 мм приманки відмінно підходять для берегового джига, за рахунок малої парусності збільшуючи дальність закидання, а 90 мм модель припаде до душі любителям лову лову.

5. Fluffy (пухнастик).

Твістер із незвично ребристим тілом Fluffy – приманка для лову активної риби. Ребра, розташовані по всій довжині тіла твістера, роблять приманку дуже галасливою і добре помітною, при збереженні відносно невеликих візуальних габаритів приманки. Крім «шумності», ребра твістера має цікаву властивість. Після приведення приманки, ребра утримують якийсь час численні бульбашки повітря. По-перше, це додає твістер ще більшу плавучість, що добре позначається на реалістичності приманки під водою, а по-друге, на проводці твістер виявляється як би в монолітному міхурі повітря, що робить його ще більш помітним і привабливим для потенційних трофеїв.

Fluffy буває двох розмірів, 55 та 70 мм. Менший «пухнастик» - приманка призначена для цілеспрямованого полювання на великого окуня, його старший брат - суто щуча тема.

6. Slug (Слимак).

Чим далі Україна інтегрується в Європейське співтовариство, тим усе частіше на водоймах зустрічаєш спінінгістів, які ловлять на продажну дівку капіталізму - оснастку типу Drop Shot. Звичайно, до популярності «класичного» джигу їй ще дуже далеко, але прогрес, як кажуть, в наявності. Дуже часто, ритмічні похитування приманки на одному місці діють на хижака як червоний плащ тореадора на вгодованого андалузького бика. Головною причиною, що сковує застосування цього методу лову на наших річках і водосховищах - вкрай мізерний вибір приманок звичної форми та класичних кольорів і розмірів, адже переважна більшість приманок для Дроп-Шота, що потрапляють на Український ринок, - це приманки, розраховані на лов заморського басу. Slug покликаний заповнити цю прогалину.

Виробляється у двох розмірах Slug виконаний у класичній формі, що імітує кормову рибку. Хвіст складу –V-подібний, орієнтований у горизонтальній площині. За рахунок збільшеної площі хвостової "вилки" приманка строго орієнтується перпендикулярно основної волосіні, і прощає дрібні неточності при прив'язуванні гачка. Так само, великий хвіст, на коливанні приманки створює більш потужні коливання, що позитивно позначається на помітності приманки за умов слабкої видимості. Крім Дроп Шота, Slug відмінно показує себе на шарнірному оснащенні, з двійником, трійником або офсетним гачком, при класичному лові джигів. За рахунок більшої, в порівнянні зі звичайним силіконом плавучістю і відмінною їстівністю, при джизі Slug-ом рекомендується знизити швидкість проводки, і висоту підкидів приманки, збільшивши тривалість пауз.

7. Crawler (Виповзок).

Класичний черв'як, Crawler-принада призначена, перш за все, для лову трофейного судака, адже не секрет, що черв'яки, що потрапляють у воду, є однією з найважливіших складових раціону цього хижака, хоч і мало популярною приманкою в нашій країні. За статистикою, до 90% всього судака, що виловлюється, на північноамериканському континенті ловиться саме на хробаків, як натуральних виповзків, так і на їх силіконові імітації.

У наших краях силіконові черв'яки - справжня секретна зброя багатьох рибалок - професіоналів, і судак на них ловиться практично у всіх водоймах, як проточних, так і замкнутих. Crawler виконаний ключі так званого «Ring worm» , тобто. довге ребристе тіло, що закінчуються невеликим, «твістерним», хвостом. Такий типаж приманки забезпечує як натуральний "черв'ячний" профіль, так і активні коливання водного середовища, що полегшує хижакові знаходження об'єкта атаки при невисокій видимості. Так само, на відміну від класичних ребристих черв'яків на тілі Crawler є перегородка, що дозволяє надійно закріпити приманку і на двійнику, і на штопорній голові, встромивши в потовщення одне з тис трійника. При застосуванні Crawler слід пам'ятати, що чим легше завантаження буде застосовуватися, тим ефективніше відбуватиметься весь процес лову.

Крім судака на Crawler часто трапляється щука (правда для цілеспрямованого лову цього хижака все-таки слід трохи вкоротити тіло приманки), великий окунь і сом. Розміри приманки (10 і 14 см) – орієнтовані саме на лов досить великої риби і стануть надійною підмогою при полюванні на трофей.

Нові кольори.

Зміни торкнулися і колірної гами приманок Fox, додалися кольори, які давним-давно заслужили на шану та повагу українських рибалок. Нових кольорів – сім, з них два – варіації на тему мега популярного «Ультрафіолету» (він же "ЛОХ"), які тепер присутні у всьому модельному ряду приманок FOX, як у нових так і у старих!

Асорти.

Зміни торкнулися і традиційних віброхвостів Fox. Мало того, що з цього моменту всі мегапопулярні моделі Swimmer, Trapper, Gloom, Abyss, Reapper стали виробляється в "їстівному" виконанні, так ще й з'явилися упаковки з віброхвостами однієї моделі, але різного кольору. Тепер немає потреби купувати п'ять пачок (на прикладі GLOOM 10), достатньо купити одну.

Купити нові приманки FOX ви вже можете в інтернет-супермаркеті Rybalka.ua.