Основні риси
 
• У технології застосовується структура внутрішньої оболонки, що забезпечує баланс між "натягом", що перешкоджає заплутуванню нитки, та "гнучкістю", що не викликає розтягування.
• Спеціальна структура серцевина-оболонка зменшує ймовірність зношування навколо вузла.
• "Питома вага", який близький до нейлону, важчий за звичайний ПЕ, тому при закиданні волосінь швидко осідає на водній поверхні і не з'являються непотрібні вигини нитки.

Мінімальне розтягування

• Ви можете легко вловити момент, коли хижак стосується приманки.
• Підсікання вирішується миттєво, навіть на глибині.

Виняткова округлість

• Нитка максимально плавно омивається водою.

Народження лінійки шнурів наступного покоління

Самурай "Морізо Сімідзу", який довгий час бореться в авангарді японо-американських турнірів з басу. Ще до того, як лінія PE була визнана на внутрішньому басовому ринку, він продовжував говорити: "Американські професіонали в області лову басів вже намотують нитку PE, і це безперечно матиме місце в Японії в майбутньому". Декілька років по тому нитка PE, яка використовувалася тільки в "жаб'ячих іграх" в Японії, поступово проникла на внутрішній ринок і стала використовуватися для різних технік, і навіть таких як силова, яка на моїй пам'яті нова. Але його техніка лову не вписується в жодну з них. Потрібно було майже п'ять років, щоб створити нитку, яка зробила б революцію в традиційному лові окуня, і яку можна назвати "нитка PE для окуня наступного покоління".

Прагнення зручності використання

Багато людей вже використовують нитку PE для лову окуня, тому що в минулому було кілька бумів. Однак чи мало ще на ринку котушок, на які намотується волосінь PE?
Зокрема, більшість людей говорять, що спінінгові котушки згодом повернулися до флюрокарбонової лінійки. Великий вплив на це величезна різниця у зручності використання нитки з поліетилену та нитки з моноволокна. "D-Braid" народився шляхом ретельного повторення тестів без будь-яких компромісів.
Ідеальний баланс між "натягом" та "гнучкістю", який запобігає заплутуванню нитки, досягається за рахунок використання спеціальної структури оболонки сердечника. Виникнення зношування зменшується в основному в вузловій частині, тому його можна впевнено використовувати навіть при лові окуня з великою кількістю закидів.
Встановивши питому вагу того ж класу, що й у нейлону, зі звичайною легкою ліскою з фторвуглецю і зробивши її важчою, ніж звичайний поліетилен, нитка швидко осідає на поверхні води після закидання, і не виникає непотрібної "змійки". Крім того, через структуру серцевина-оболонка прямолінійність нитки вища, ніж у звичайної нитки з поліетилену, а її чутливість особливо корисна при легкій тонкощі глибоководдя.
Таким чином, ця нитка PE, сумісна з легкою витонченістю, яка повністю перевертає концепцію ниток PE, яка раніше використовувалася тільки в особливих ситуаціях і особливих методах лову.
Ви обов'язково випробуваєте на собі зворотну відповідь при лові ниткою PE, який відчуває Морізо Сімідзу.
При використанні D-Braid ми рекомендуємо повідець D-Leader, розроблений виключно для лову окуня.

Розмірний ряд та ТТХ

Ціни та характеристики шнурів SUNLINE DEFIER D-BRAID ви можете переглянути в розділі Плетені шнури.