Їстівня фірми Reins - одна з перших, якою я почав користуватися. У цій фірмі мене приваблював широкий модельний ряд, цікаві якості силікону, доступна ціна. Та й живучість… Їстівний силікон від Reins на мій погляд є дуже стійким до ушкоджень, риба його ніколи не стягує з гачка. Зараз я хочу розповісти про декілька цікавих моделей їстівки Reins, якими я постійно користуюся. Огляд має дещо суб'єктивний відтінок, тому прошу не судити.

REINS SWAMP

Мої улюблені черв'ячки! Ці приманки є моїм витратним матеріалом, адже вони надзвичайно уловисті, порівняно довговічні і дуже недорогі. Приманка є такою собі маленькою «ковбасою». Тіло Swamp, незважаючи на деяку жорсткість силікону, дуже рухоме і при проводці звабливо звивається зигзагом. Приманка має запах, що відчувається, і виражений смак. Але в порівнянні з «Кетіш» трохи не те ... Swamp можна монтувати як завгодно. Найпростіше зробити монтаж на звичайній джизі або шарнірці. Можна використовувати каролінку чи дроп-шот. Але мені найбільше подобається використовувати цих хробаків на «століття». Для тих. хто не знає, що це, пояснюю: це оснащення, яке полягає в тому, що приманка одягається на гачок не класичним способом, а чіпляється посередині приманки. При такому способі монтажу приманка рухається особливо спокусливо, адже у неї дуже високий ступінь свободи. Такий монтаж чудово працює по окуню та білій рибі.

REINS ROCKVIBE SHAD

Дуже цікава приманка. Це ніщо інше, як віброхвіст, який віддалено нагадує хробака. Принада має хорошу уловистість по окуню, за рахунок високочастотної гри рухомого хвостика. Певною мірою, своєрідна гра виходить за рахунок жорсткості силікону та ребристої ділянки, яка з'єднує п'ята і тіло приманки. Принада має дуже сильний запах, що нагадує запах зіпсованої рибки. Більшою мірою, я ловлю на Rockvibe Shad активного окуня, який слабко реагує на звичайні твістери та віброхвости. Але це не означає, що приманка не працює на дні під час паузи. Працює ще як працює! Смугастий часто підбирає Rockvibe Shad із дна. Бере жадібно, і напевно, тому реалізація клювань просто відмінна. Також цей віброхвостик непогано показав себе при лові судака. Дрібні ікласті атакую його не рідше смугастого (у сутінках, звичайно). Rockvibe Shad – це найчисленніші приманки у моєму арсеналі. Коштують дуже недорого, можуть використовуватись як пасивки, так і активні приманки. Універсал, коротше. Вважаю, що в таких приманках ніколи не має бути дефіциту. Колір використовую один: страшно-коричневий (це я його назвав). Працює як по каламутній воді, так і прозорій. Загалом раджу саме його.

Придбати REINS ROCKVIBE SHAD можна за посиланням

REINS G-TAIL SATURN

Ця принада мені чимось нагадує Keitech Swing Impact. Ребристе тіло та рухлива хвостова частина. Але тільки у Keitech стоїть п'ята, як у віброхвостика, а у Reins - твістерний хвостик, що нагадує своєю формою букву «G». Приманка досить цікава, і насамперед для лову окуня. G-Tail Saturn чудово працює на класичній джиговій проводці, а також може використовуватися як пасивна приманка, яку окунь підбирає з дна. Нещодавно виявив, що до цього «черветвістера» небайдужа щука. G-Tail Saturn працює дуже пасивною рибою. Кілька тижнів тому, я не міг упіймати жодної щучки на твітчингові воблери та звичайний силікон. Поставив Reins G-Tail Saturn і вже за 10 хвилин заробив клювання. За день спіймав 4 щуки і багато окунів. І це в саму безкльовину! Думаю, що з цією приманкою у мене зав'яжеться тісна дружба.

Придбати REINS G-TAIL SATURN можна за посиланням

Є ще багато моделей з Reins якими я користувався. І ще більше тих, з якими мені тільки належить познайомитися. У статті я описав лише ті приманки, які добре розловив і записав у фаворити. Думаю, якщо ви почнете ловити на описані моделі, то теж будите в захваті від них. Ні хвоста, ні луски.