Віддаючи чималі гроші за воблер, рибалок сподівається, що приманка працюватиме, справно "викошуючи" рибу... але іноді навіть "чистокровні японці" не виправдовують очікувань. Логічним і простим способом вирішення проблеми може стати тюнінг ("tuning" - з англійського "налаштування", "регулювання"), що повністю відповідає процесу доробки воблерів - зміна повністю або частково кольору воблера або домальовування елементів, що бракують, - наприклад, вертикальних смуг або "точки" Атака може призвести до підвищення його ефективності, покращивши тим самим привабливість для певного виду риб або збільшивши помітність у каламутній воді.

Створений набір FOX Whitewidow Kit може допомогти рибалці підібрати "ключик" до успішного лову безпосередньо на рибалці за допомогою перманентного маркера, звичайного лаку для нігтів або спеціального рибальського лаку, призначеного для фарбування приманок, взятих із собою заздалегідь. А 5 різних типів воблерів у наборі - волкер, мінноу, поппер, раттлін і кренк, кратно збільшать шанси у затриманні не тільки "бажаних" жерехів, щук, окунів, судаків, язей, але й інших хижих видів риб.

Всі воблери оснащені 3D очима, екстра гострими потрійними гачками та шумовими кульками, комплектуються в коробці 16х9х3 сантиметрів і важать разом із нею лише 130 грам.

Minnow: довжина - 6.3 см, вага - 8.2 грам.

Popper: довжина - 6.7 см., вага - 9.5 грам.

Crank: довжина - 5.8 см, вага - 11.6 грам.

Rattlin: довжина - 7.5 см, вага - 9.6 грам.

Walker: довжина - 8.5 см., вага - 9.5 грам.

Також такий набір приманок - чудовий "перевірений вами" подарунок для товариша із захоплення.

На даний момент набір воблерів FOX Whitewidow Kit (5 шт + коробка) коштує всього 319 гривень.

Набір воблерів FOX Whitewidow Kit можна переглянути та замовити в розділі НАБОРИ ВОБЛЕРІВ нашого інтернет-магазину.